18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Patostreamerzy biją niepełnosprawnych i ćpają przy dziecku. Wiadomo, ile zarabiają

Redakcja
18.02.2019  12:33
Patostreamerzy w Polsce to wielkie pieniądze? Ile zarabiają? Dostają tipy i donaty od widzów na streamach live, a także za shoty (szoty). Pieniądze za patologię
Patostreamerzy w Polsce to wielkie pieniądze? Ile zarabiają? Dostają tipy i donaty od widzów na streamach live, a także za shoty (szoty). Pieniądze za patologię Fot: Youtube.com

Patostreamerzy w Polsce są bardzo popularni. Ile zarabiają? Mogą dostać od widzów ogromne kwoty w kilka godzin.

W programie „Wydarzenia” poruszono temat patostreamerów w Polsce. Przypomniano, że podczas transmisji pokazują m.in. bicie kobiet, branie narkotyków i libacje alkoholowe. Co gorsza, widzowie płacą im za oglądanie patologii. W ten sposób patostreamer zarabia nawet kilka tysięcy złotych w jeden wieczór.

W wypowiedzi dla „Newsweeka” Sylwester Wardęga przyznał, że patostreamer Gural (namawiał nastolatki do rozbierania się) mógł wyciągać miesięcznie nawet 40 tys. złotych. Jego zdaniem niektórzy zgarniają za transmisje nawet 15 tys. złotych dziennie.

Papierosy przy dziecku

W „Wydarzeniach” wspomniano też o skandalicznym wideo, na którym para patostreamerów pali papierosy przy niemowlaku. Pojawiło się podejrzenie, że mogły to być narkotyki. Internauci pomogli namierzyć parę i zajęła się nią już policja.

 

Rafonix i pobicie

Tymczasem Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował wideo, na którym popularny streamer Rafonix pobił niepełnosprawną osobę. Fani streamera stanęli po jego stronie i uznali, że poszkodowanemu „się należało”. Oskarżony miał odgrażać się, że pozwie Ośrodek, ale okazuje się, że obecnie ma inne problemy z prawem.

Daniel Magical skazany

Być może wreszcie organy ścigania zajmą się patostreamerami. Polski youtuber i zawodnik Fame MMA o pseudonimie Daniel Magical został skazany na karę więzienia. Otrzymał "zakaz rozpowszechniania treści videofonicznych z udziałem własnym i innych osób za pośrednictwem internetu”. 

Czytaj także