18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Usunęli mi Zimnego Lecha"

Na urodziny Kaczyńskiego pokazał zdjęcie zwłok jego brata

19.06.2019  20:53
Skandal na Twitterze - zdjęcie zwłok Lecha Kaczyńskiego i szokujące wpisy
Skandal na Twitterze - zdjęcie zwłok Lecha Kaczyńskiego i szokujące wpisy Fot: Facebook.com/Lech i Maria Kaczyńscy - Pamiętamy, Twitter.com

Jarosław Kaczyński spędził swoje urodziny na Wawelu, gdzie modlił się za tragicznie zmarłego brata. Tymczasem kontrowersyjny politolog w ten sam dzień opublikował na Twitterze zdjęcie zwłok Lecha Kaczyńskiego i wywołał skandal.

Politolog Wojciech Jabłoński zrobił prezesowi PiS makabryczny „prezent” w dniu jego urodzin. Opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie zwłok Lecha Kaczyńskiego w trumnie. Mimo próśb użytkowników Twittera, nie chciał usunąć fotografii. W końcu sprawą zajęli się administratorzy i zdjęcie zniknęło. Jabłoński zareagował na to kolejnym szokującym wpisem.

Sorry, ja nie odpowiadam za to, że jakiś człowiek wyglądał zabawnie nawet we własnej trumnie – napisał Jabłoński.

Jabłoński nic sobie nie robi z oburzenia internautów i reakcji administratorów Twittera. Chwali się ilością publikacji w mediach, które „śmigają” po wywołaniu skandalu. Nie brakuje też osób, które chwalą go za odwagę.

Jankesi skasowali mi Zimnego Lecha -pożalił się na Twiterze Jabłoński.

Wspomniane zdjęcie wyciekło do sieci po katastrofie smoleńskiej. Nie wiadomo do tej pory kto jest jego autorem.

To nie pierwszy taki wybryk Jabłońskiego. Wprost.pl przypomina, że po ataku na księdza Ireneusza Bakalarczyka napisał, że „kosa dla klechy w Breslau zostanie wykorzystana przez #PiSkomuna i inne frakcje broniące kościelnej pedofilii (Kukiz, PSL) do szczucia na niewierzących”.

Szczerze, to jest mi całkowicie obojętne, kogo przedstawiało zdjęcie. Dla mnie liczą się reakcje. Ma być dynamicznie i emocjonalnie. Reszta się nie liczy – skomentował politolog negatywne reakcje na publikację zdjęcia Lecha Kaczyńskiego.

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze