18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa wizja

Jackowski opisał ostatnie chwile Woźniaka-Staraka. Wie, co się stało

22.08.2019  17:33
Jackowski opisał ostatnie chwile Woźniaka-Staraka. Wie, co się stało
Jackowski opisał ostatnie chwile Woźniaka-Staraka. Wie, co się stało Fot: Michal Wozniak/East News

Krzysztof Jackowski postanowił opowiedzieć o tym, jak wyglądały w jego wizji ostatnie chwile życia Piotra Woźniaka-Staraka. Do tej pory jasnowidz milczał. 

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Po kilku dniach poszukiwań milionera na jeziorze Kisajno, jego rodzina musi zmierzyć się z tym dramatem. Prokuratura po wstępnych oględzinach zwłok zdecydowała o tym, że konieczna jest sekcja zwłok, aby wyjaśnić, co się tak naprawdę stało. Nim jednak doczekamy się jej wyniku, na temat ostatnich chwilach producenta filmowego wypowiedział się jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Jackowski o śmierci Woźniaka-Staraka

Jackowski znany jest ze swojej częstej współpracy z policją, w przypadku zaginięć i tajemniczych śmierci. Jasnowidz z Człuchowa używa swojego daru by pomóc służbom i zrozpaczonym rodzinom. W sprawie Piotra Woźniaka-Staraka wypowiedział się dopiero niedawno. Opowiedział, jak w jego wizji wyglądała śmierć milionera.

W mojej wizji widziałem pędzącą po kole motorówkę i słyszałem jazgot silnika. Widziałem też mężczyznę w wodzie, który nie broni się, nie trzyma się kurczowo życia, nie próbuje za wszelką cenę wydostać się ponad taflę wody. To stało się już pod wodą. Po prostu, coś go uderzyło, być może w głowę i to było powodem całego nieszczęścia. To był po prostu wypadek - relacjonował jasnowidz.

Jackowski trzyma się wersji, że nie wyczuł w ostatnich chwilach milionera jakiejś nerwowości. 

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka do tej pory nie wypowiedziała się na temat jego śmierci oficjalnie. Niezmiennie bardzo współczujemy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze