18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pomaga policji

Jackowski zabrał głos w sprawie Dawidka. Miał wizję

14.07.2019  13:57
Jackowski zabrał głos w sprawie Dawidka. Miał wizję
Jackowski zabrał głos w sprawie Dawidka. Miał wizję Fot: JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea, Policja

Krzysztof Jackowski zanim stał się jasnowidzem ludu, był przede wszystkim pomocnikiem policji. Teraz zaangażował się w najgłośniejszą sprawę od dawna. Pomaga odnaleźć 5-letniego Dawidka.

Od czterech dni policja szuka 5-letniego Dawidka. Chłopczyk był pod opieką ojca, którego w dniu zaginięcia odnaleziono martwego - mężczyzna rzucił się pod pociąg. W sprawie jest więcej pytań niż odpowiedzi. Służby robią wszystko, co mogą, aby odnaleźć chłopca.

Prawdopodobnie zaginięcie Dawidka i samobójstwo jego ojca to mocno skomplikowana sprawa. Mężczyzna i matka dziecka mieli problemy - pojawiły się słuchy, że Paweł Ż. uciekał się do przemocy domowej, a chwilę przed zaginięciem syna - wysłał do kobiety dramatycznego SMS-a, w którym jej groził.

Krzysztof Jackowski angażuje się w poszukiwania Dawidka

Mimo bardzo intensywnych poszukiwań i tego, że cała Polska śledzi poczynania policji - do tej pory nie udało się dziecka odnaleźć. Teraz wypowiedzieć postanowił się znany jasnowidz z Człuchowa - Krzysztof Jackowski.

Jackowski często angażował się w tego typu sprawy - wielokrotnie realnie pomagał policji. Teraz również wskazał teren, w obrębie którego jego zdaniem warto szukać zaginionego dziecka. Być może i tym razem będzie skuteczny. Niestety, wizja, którą miał, napawa nas wszystkich trwogą. 

Mam złe przeczucia - powiedział dla Super Expressu.

Mamy nadzieję, że tym razem jego dar jasnowidzenia poszedł z tymi przeczuciami w złą stronę i chłopczyk jednak odnajdzie się cały i zdrowy. Przypominamy, że jeśli ktokolwiek ma informacje na temat miejsca pobytu chłopczyka i jego losu - proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 lub pod bezpośrednim numerem Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13).