18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jakóbiak zbiera pieniądze od widzów. "Pytacie, jak możecie mi się odwdzięczyć..."

Redakcja
21.01.2019  12:43
Łukasz Jakóbiak (20m2) to nie tylko kawalerka i gwiazdy, ale też wykłady motywacyjne. Ruszyła jego zbiórka na Patronite. Widzowie moga płacić Jakóbiakowi
Łukasz Jakóbiak (20m2) to nie tylko kawalerka i gwiazdy, ale też wykłady motywacyjne. Ruszyła jego zbiórka na Patronite. Widzowie moga płacić Jakóbiakowi Fot: Youtube.com/20m2

Łukasz Jakóbiak, prowadzący na youtube.com „20m2” i robiący wywiady z gwiazdami, prowadzi także wykłady motywacyjne. Dla dobra swoich fanów, zaproponował im zbiórkę pieniędzy.

Kawalerka Łukasza Jakóbiaka gościła znane osoby, on sam odwiedził też domy i mieszkania gwiazd. Prowadzi również wykłady motywacyjne. Za to wszystko zarabia pieniądze, ale najwyraźniej nie powodzi mu się tak dobrze, jak może się wydawać. Potrzebuje pieniędzy od widzów.

ZOBACZ TEŻ: Legenda polskiego sportu prosi o pomoc finansową. Ma problemy ze zdrowiem

Jaki czas temu ruszyła jego zbiórka na Patronite. W opisie mowa jest przede wszystkim o jego sukcesach i karierze.

Wielokrotnie pytacie mnie, co możecie zrobić, aby mi się odwdzięczyć za to, że co tydzień macie przyjemność oglądać materiały wideo, wypowiedzi moich gości. Jestem przekonany, że przez te 7 lat stworzyliśmy grupę ludzi, którzy wierzą w te same idee. Są ludzie, którzy chcą dojrzeć do lepszego życia. Chciałby was i siebie połączyć. Dzięki temu, że wpłacicie pieniądze, będzie należeć do zamkniętej grupy na Facebooku, będziemy mogli wspólnie rozmawiać – opowiada Jakóbiak w filmie zachęcającym do dokonywania wpłat i rozwijania wspólnie z nim kanału na YouTube.

Wystarczy wpłacić pieniądze (10 zł), a będzie można w grupie z Jakóbiakiem rozmawiać np. o motywacji, szczęściu, medytacji i mantrach. Chciałby w ten sposób lepiej poznać swoich widzów.

Jakóbiak i wykłady motywacyjne

To jednak nie koniec potrzeb finansowych Jakóbiaka. Martwi się o osoby, które chciałyby posłuchać jego wykładu, a nie mogą dojechać do Warszawy. W tym celu zbiera pieniądze, aby profesjonalnie nagrać taki wykład i zbudować stronę internetową, na której można będzie wykupić do niego dostęp. Wykład ma dotyczyć motywacji, skąd ją pozyskać i dlaczego jej brakuje. Jakóbiak przedstawi kilkanaście historii o sobie, które pomogą w zdobyciu motywacji. Jeśli ktoś zapłaci zapłaci ponad 50 zł, będzie mógł pobrać wykład gratis.

Profesjonalne nagranie wykładu ma kosztować go 6000 złotych. Budowa strony to ok. 9000 złotych. Co ciekawe, na stronie zbiórki pojawiła się opcja miesięcznej wpłaty 5000 złotych. Za taki prezent Jakóbiak wygłosi specjalny wkład dla wpłacającego i jego przyjaciół. Jak na razie Jakóbiak dostaje z Patronite od widzów 2265 złotych miesięcznie, więc najwyraźniej chętnych na jego wykład i obecność w internecie nie brakuje.

Jeżeli tylko nasze ścieżki się zejdą, podziękuję ci osobiście za wsparcie, przybiję piątkę, porozmawiamy i zrobimy sobie selfie - oferuje Jakókiak za wpłatę 5 złotych.

ZOBACZ TEŻ: Youtuber popełnił samobójstwo wężem. Transmitował śmierć online [WIDEO]

Czytaj także