18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morderca próbuje uniknąć kary

Jakub A. przeprasza rodzinę Kristiny. Ujawnia nieznaną przeszłość

29.06.2019  16:59
Jakub A. przeprasza rodzinę Kristiny. Ujawnia nieznaną przeszłość
Jakub A. przeprasza rodzinę Kristiny. Ujawnia nieznaną przeszłość Fot: Dolnośląska Policja

Morderstwo 10-letniej Kristiny wstrząsnęło całą Polską. 22-letni Jakub A. brutalnie pozbawił jej życia. Teraz ujawnia fakty, które mogą mu pomóc uniknąć najsurowszej kary.

10-letnia Kristina została brutalnie zamordowana przez 22-letniego Jakuba A. Morderstwo to wstrząsnęło dogłębnie całą Polską. Zwyrodnialca, który zasztyletował niewinne dziecko, brutalnie "witali" nawet więźniowie, którzy wiedzieli, że został on doprowadzony do aresztu.

Teraz na jaw wychodzą fakty, ujawnione przez Jakuba A., które mogą pomóc mu uniknąć najsurowszej (i w tym wypadku chyba jedynej słusznej) kary. 22-latek ujawnia, że chodził przez rok na terapię psychologiczną. Co więcej, do tej pory nieskruszony i chłodny morderca... przeprasza rodzinę dziewczynki.

Jakub A. okazał skruchę

O tym, że Jakub A. uczęszczał na terapię poinformowała mecenas Katarzyna Bórawska z Torunia w rozmowie z mediami. To również ona powiedziała, że morderca wyraża skruchę i przeprasza rodzinę 10-letniej Kristiny.

Na jaw wyszło również, że 22-latek na własną rękę leczył się lekami psychotropowymi. Te mogły wywołać stany psychotyczne, w których Jakub A. uznany mógłby być za niepoczytalnego. Jeśli tak było faktyczne, ma on szansę uniknąć najsurowszej kary.

Trudno nam sobie wyobrazić, co musi w takiej chwili czuć matka nieżyjącego dziecka, która musiała odebrać za swoją zmarłą córkę świadectwo szkolne i w niewyobrażalnie młodym wieku towarzyszyć jej w ostatniej drodze. 

W tej sprawie na jaw wyjdzie prawdopodobnie jeszcze wiele szokujących faktów. Rodzi się tylko pytanie, czy cokolwiek usprawiedliwi fakt, że 10-letniej, niewinnej dziewczynce zostało odebrane życie?

Przeczytaj więcej
Komentarze