18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

a pan czym myśli?

Chamstwo dziennikarza TVP: kobiety zastąpiły mózgi cip*mi

29.07.2019  12:29
Chamstwo dziennikarza TVP: kobiety zastąpiły mózgi cip*mi
Chamstwo dziennikarza TVP: kobiety zastąpiły mózgi cip*mi Fot: YouTube/Printscreen

Dziennikarz znany z prawicowych mediów, a ostatnio tez TVP, zabłysnął na Twitterze. Nie zrobił nic mądrego. Używając knajackiego  języka, wytłumaczył Polakom, że kobiety nie myślą.

Pan Stanisław Janecki ma szansę stać się w końcu sławny. Niestety, nie za sprawą inteligencji i wyjątkowego warsztatu dziennikarskiego. Pan może zasłynąć chamstwem. Stwierdził, że kobiety "zastąpiły mózgi cip*mi".

Niestety, to, co właśnie przeczytaliście, to prawda. Pan użył dokładnie tego określenia. Zdawało mu się chyba, że dzięki temu zabłyśnie. Niestety, biedaczek nie wie, że na określenie kobiecych narządów płciowych jest wiele słów. Niektórych w przestrzeni publicznej po prostu nie wypada używać.

Janecki o "ci*ach"

O co właściwie chodziło dziennikarzowi WPolityce, W Sieci i TVP? Panu nie podoba się chyba fakt, iż niektóre panie walczą o swoje. Powinny zakończyć protesty na ubieganiu się o prawo do głosu. Decydowanie o własnych ciałach to już za wiele. Ale w sumie kto wie, może w jego pokrętnej logice chodziło o coś zupełnie innego...

Pan chyba wyznaje zasadę, że kobieta należy do mężczyzny. Przykro nam pani Janecki, ale to nie prawda. Paniom należą się takie same prawa i taki sam SZACUNEK jak mężczyznom. Bo chyba nie chciałby pan, by ktoś stwierdził, że miast mózgiem, myśli pan swoim penisem?

Przeczytaj więcej
Komentarze