18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PiS COŚ ukrywa?

Wojna w Polsce? Jasnowidz Jackowski ostrzega!

Wojciech Kozicki
20.04.2023  17:15
Jasnowidz Jackowski ostrzega. Wojna w Polsce, PiS coś ukrywa [WIDEO]
Jasnowidz Jackowski ostrzega. Wojna w Polsce, PiS coś ukrywa [WIDEO] Fot: YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski miał kolejne mroczne wizje. Jasnowidz czarno widzi przyszłość Polski. Czy Polsce grozi wojna i „gotowość bojowa”? Polski Nostradamus z Człuchowa ostrzega.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma ostatnio defetystyczne wizje, których nie powstydziliby się Baba Wanga, ojciec Pio i Nostradamus. Nie dość, że zapowiadał wielki krach w 2023 roku oraz zamach na ważnego polityka przed wakacjami, to teraz ma złe wiadomości dla Polaków. Może grozić nam wojna. Czy rząd PiS i Morawiecki wiedzą COŚ, ale TO ukrywają?

Morawiecki spodziewa się… To ma być nagłe, niespodziewane, ale on już wie, więc jakby to było zagrane. Jakby Morawiecki miał świadomość, że nagle w Polsce pojawi się kilka bardzo ważnych osobistości ze świata. Stanie się jakaś sytuacja nadzwyczajna, gdzie kilka ważnych osób, prawdopodobnie to będą osoby każda z innego państwa, które nagle zdecydują się przylecieć do Polski w jakichś ważnych kwestiach - ostrzega jasnowidz Jackowski.

Przepowiednie Jackowskiego. Polska, nowa wojna i "gotowość bojowa"

Jasnowidz Jackowski zapowiedział, że w Polsce zostanie stworzona „nagła konwencja obronności”. Czeka nas wizyta ważnych osobistości, która będzie zaskakująca w kontekście obecności Polski z NATO. Mowa jest też o jakimś tajemniczym pakcie, do którego przystąpi Ukraina w trybie pilnym. Może się to stać za sprawą inicjatywy Polski.

Zdaniem Jackowskiego, w Polsce może zostać wprowadzony „stan gotowości bojowej”, a wszystko rozegra się w szybkim tempie. Polska „będzie musiała stawić czoła zagrożeniu”.

Trzy korytarze… Polska jest północnym korytarzem do czegoś, co się ma zdarzyć w niedalekiej przyszłości, w razie wzniecenia się wojny. Być może nie chodzi tu tylko o wzniecenie się wojny na Ukrainie, może tu chodzić o powstanie drugiej wojny. Polska będzie miała znamię, nazwę „korytarza północnego”. Siedem państw może taktycznie wziąć udział w innej wojnie… Polska byłaby siódmym krajem albo ósmym krajem . Jakieś kontyngenty, jakby się miało coś wydarzyć, albo ewentualnie może się to zdarzyć i między innymi nasz kraj jest przygotowany na działania, ale nie u siebie - wieszczy jasnowidz Jackowski.

Jego wizje wydają się pokrywać z przepowiedniami Nostradamusa i innych słynnych jasnowidzów. W ich wizjach Polskę czeka ważna misja, gdy Europa i świat pogrążą się w nowej wojnie. A jednak Polska Chrystusem narodów?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje