18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz kontra historia

Jackowski wie czy Hitler przeżył wojnę. Ujawnił szczegóły

Wojciech Kozicki
20.05.2019  18:30
Adolf Hitler upozorował śmierć i samobójstwo? Jasnowidz Jackowski uważa, że historia była inna niż w książkach
Adolf Hitler upozorował śmierć i samobójstwo? Jasnowidz Jackowski uważa, że historia była inna niż w książkach Fot: Piotr BLAWICKI/East News

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz z Człuchowa, najwyraźniej znowu ma wizje. Co prawda nie udało mu się odnaleźć pytona nad Wisłą, ale wie, czy Adolf Hitler przeżył wojnę i uciekł do Argentyny.

Krzysztof Jackowski jest niczym Bran Stark z serialu „Gra o Tron” – widzi i wie wszystko. Tym razem na jego celowniku znalazł się Adolf Hitler. Czy historia dyktatora przedstawiona w podręcznikach to kłamstwo i czy austriacki malarz rzeczywiście popełnił samobójstwo? Jeśli wierzycie w teorie spiskowe, Jackowski ma dla was ciekawe informacje.

Zobacz także

Śmierć Hitlera - historia kłamie?

Jak podaje „Super Express”, Jackowski nie wierzy w śmierć Hitlera. Twierdzi, że zbrodniarz upozorował swoje samobójstwo i bez skrupułów zamordował innych ludzi.

Tajne akta FBI

Wypowiedź Jackowskiego może mieć związek z kwietniowym odtajnieniem dokumentów FBI.  Podano, że 2 tygodnie po upadku Berlina do Argentyny uciekły 2 łodzie podwodne. Wódz III Rzeszy miał jednak umrzeć na wrzody żołądka i astmę już w 1945 roku. Pojawiły się jednak doniesienia, że widziano go w 1947 roku w jednym z hoteli w Argentynie.

logo Tu się dzieje