18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma swoją tezę

Jasnowidz twierdzi, że to on znalazł Woźniaka-Staraka. Mówi o dowodach

24.08.2019  12:09
Jasnowidz twierdzi, że to on znalazł Woźniaka-Staraka. Mówi o dowodach
Jasnowidz twierdzi, że to on znalazł Woźniaka-Staraka. Mówi o dowodach Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka dogłębnie wstrząsnęła wszystkimi. Znany producent filmowy zginął tragicznie na jeziorze w wieku zaledwie 39 lat. Teraz jeden znany jasnowidz twierdzi, że to on odnalazł ciało milionera. 

Piotr Woźniak-Starak nie żyje - ta wiadomość wstrząsnęła wszystkimi. Przez kilka dni milionera poszukiwano na jeziorze Kisajno, położonym w pobliżu jego rodzinnej posiadłości na Mazurach. Niestety, akcję służb zwieńczyło znalezienie ciała.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka nie komentuje tej sprawy. Wiadomo, że jego żona - prezenterka TVN Agnieszka Woźniak-Starak jest w bardzo złym stanie i znajduje się pod opieką psychologa. W sprawie wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi.

Jackowski twierdzi, że to on znalazł ciało milionera

Starak w noc zaginięcia znajdował się na swojej motorówce z tajemniczą 27-latką z Łodzi. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu i potem relacjonowała policji, że ona i milioner wypadli z łodzi podczas momentu skrętu. On nie miał tyle szczęścia, co kobieta.

Wiadomo już, że aby dokładnie ustalić przyczynę śmierci producenta filmowego, konieczne będzie przeprowadzenie sekcji zwłok. Moment jego zgonu podobno zobaczył w wizji znany jasnowidz z Człuchowa, często współpracujący z policją - Krzysztof Jackowski. Teraz twierdzi on również, że to jego zasługą jest znalezienie ciała Staraka. 

Jackowski jest oburzony, że nikt nie wspomniał o jego rzekomo kluczowej roli w poszukiwaniach. Na Youtubie jasnowidz twierdzi, że to on wskazał płetwonurkom miejsce, w którym powinni szukać milionera. 

Fizycznie ciało znaleźli nurkowie. Ja tam nie byłem na miejscu, ale powiem Państwu, że ja wskazałem to miejsce. Mam dowody i jutro te dowody filmie przedstawię. No niestety, tak już to jest, że sukces chce mieć wielu ojców, a porażka jest sierotą - mówił Jackowski. 

Podobno jasnowidz zaangażował się w sprawę, bo prosił go o to jeden z bliskich Woźniaka-Staraka. Myślicie, że rodzina naprawdę celowo milczy o udziale Jackowskiego w sprawie? 

Przeczytaj więcej
Komentarze