18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma zamiaru się kajać

Godek usunięta z Twittera za atak na gejów

11.06.2019  14:26
Kaja Godek walczy w internecie - tym razem została pokonana przez Twittera
Kaja Godek walczy w internecie - tym razem została pokonana przez Twittera Fot: AKUB WOSIK/REPORTER/East News

Kaja Godek ma zdecydowanie prawicowe poglądy. Znana jest z tego, że walczy z aborcją i nie cierpi gejów. Można się więc było spodziewać, że Parada Równości 2019 w Warszawie sprowokuje ją do ostrego komentarza.

Kaja Godek, walcząca ostro z aborcją i LGBT, straciła niedawno pracę, ale na tym nieszczęścia się nie skończyły. Teraz straciła również konto na Twitterze. Zostało zablokowane czasowo, gdy napisała, że homoseksualizm to zboczenie. Działaczka pro-life nie poddała się i wróciła jako Kaja Godek Zapasowa.

Cenzura na Twitterze?

Kandydatka Konfederacji w wyborach opublikowała komunikat, który dostała od administratorów Twittera. Jej zdaniem napisała jedynie „parę słów prawdy” i dziwi się dlaczego jej konto zostało zablokowane na 12 godzin. Obawia się, że na Twitterze „nie można już pisać prawdy”.

Godek najwyraźniej chce iść na udry z Twitterem. Członki zarządu Fundacji Życie i Rodzina rozważa podjęcie kroków prawnych za nałożenie blokady na jej konto.

godek twitter
Janusz Korwin-Mikke i Kaja Godek
Janusz Korwin-Mikke i Kaja Godek Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Przeczytaj więcej
Komentarze