18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kaja na lodzie

Godek usunięta z pracy. Wiadomo ile zarabiała

03.06.2019  13:26
Kaja Godek usunięta z pracy - czy to decyzja polityczna?
Kaja Godek usunięta z pracy - czy to decyzja polityczna? Fot: Maciej Luczniewski/REPORTER/East News

Kaja Godek, czyli kontrowersyjna działaczka antyaborcyjna, ma problem. Okazuje się, że straciła pracę w radzie nadzorczej państwowych Warszawskich Zakładów Mechanicznych PZL-WZM. Co gorsza, konfederacja uzyskała słaby wynik w wyborach. Co zrobi teraz Godek?

Kaja Godek w wyborach zdobyła 16,8 tys. głosów. Nie dość, że nie dostała mandatu europosła, to jeszcze została bezrobotna. Poinformowała w mediach społecznościowych, że zgodnie z decyzją WZA nie będzie członkiem rady nadzorczej.  Nie ma jednak zamiaru palić za sobą mostów i rozstaje się z pracodawcą w pokojowej atmosferze. Życzy spółce sukcesów i dziękuje zarządowi oraz współpracownikom.

Zobacz także

Działaczka pro-life i „jedynka” Konfederacji z mazowieckiej listy jest z wykształcenia anglistką. WP.pl zwraca uwagę, że weszła do rady nadzorczej WUZETEM w 2015 roku mimo braku wykształcenia kierunkowego, bo zakłady produkują części do układów wtryskowych silników diesla.

Kaja Godek i jaj zarobki

Jak podaje „Puls Biznesu”, decyzją akcjonariuszy w nowej kadencji w nadzorze zabrakło miejsca jedynie dla Godek. Wcześniej jej kandydaturę rekomendowała firma IDA Management, którą powołała  Agencja Rozwoju Przemysłu do zarządzania aktywami funduszu inwestycyjnego spółek ARP, w tym m.in. WUZETEM.

PB.pl przypomina, że Godek otwarcie mówiła o swoich zarobkach w radzie nadzorczej, które miały wynosić 3416 złotych miesięcznie na rękę. Było to wynagrodzenie wypłacane z zysku wypracowanego przez firmę.

Przeczytaj więcej
Komentarze