18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Przerażające krzyki"

Urodziła dziecko podczas libacji. Ratownicy przeżyli szok

Wojciech Kozicki
04.08.2019  11:59
Urodziła dziecko na imprezie - sąsiadów to nie dziwi
Urodziła dziecko na imprezie - sąsiadów to nie dziwi Fot: Pixabay.com

Polska patologia znowu w akcji. W nocy z 31 lipca na 1 sierpnia w Katowicach kobieta urodziła w domu dziecko… w trakcie libacji alkoholowej!

W bloku przy ulicy Panewnickiej w Katowicach kobieta urodziła dziecko, gdy mocno zakrapiana impreza trwała w najlepsze. Jak podaje radiozet.pl, sąsiedzi usłyszeli przerażające krzyki i wezwali policję oraz pogotowie. Kobieta z dzieckiem trafiła do szpitala, ale na razie nie podano w jakim są stanie. Nie ma jeszcze informacji, czy matka również była pod wpływem alkoholu.

Polsatnews.pl pisze, że poród odbył się w strasznych warunkach. W mieszkaniu nie było prądu, panowała całkowita ciemność, a przebywający tam mężczyźni byli całkowiecie pijani. To właśnie ich krzyki zaalarmowały sąsiadów, a policja była wezwana do awantury. 

Mieszkańcy bloku wyznali,  że dla nich to codzienność, bo „użerają się z menelstwem i kryminalistycznym środowiskiem”.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, zastali już ratowników medycznych, którzy w totalnych ciemnościach przyjmowali poród. Było to w mieszkaniu, gdzie nie było prądu. Funkcjonariusze udzielili asysty ratownikom medycznym i oświetlali latarkami miejsce – powiedziała mł. asp. Agnieszka Żyłka z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. (polsatnews.pl)

Przeczytaj więcej
Komentarze