18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niewiele wiadomo na jego temat

Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Media o nim milczały

28.08.2019  20:19
Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Media o nim milczały
Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Media o nim milczały Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno. Jego śmierć była ogromnym ciosem dla rodziny i bliskich. Opłakuje go również szerokie grono przyjaciół. W całej tej żałobie, wiele osób zastanawia się nad samą postacią młodego milionera. Najbardziej tajemniczą sprawą z nim związaną jest to, kto był jego biologicznym tatą.

Piotr Woźniak-Starak, który zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno, był niesamowitym człowiekiem. Młody milioner wszystkim kojarzył się z jego ojczymem, miliarderem Jerzym Starakiem. Jego matka Anna Woźniak-Starak urodziła go nim związała się ze swoim obecnym mężem. Mało kto wie, kim był biologiczny tata zmarłego.

Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka?

Biologicznym ojcem Piotra Woźniaka-Staraka był Jerzy Woźniak, znany adwokat, który w latach 80-tych bronił opozycjonistów. Więcej o nim opowiedział Romuald Szeremietiew, 74-letni opozycjonista, polityk i były wiceminister MON. 

Mój obrońca w procesie kierownictwa KPN i serdeczny przyjaciel chorował na raka, zmarł tuż po moim wyjściu z więzienia. Dowiaduje się, że w tragicznych okolicznościach życie stracił Jego syn Piotr. Modlę się za Was Obu  - napisał o Jerzym Woźniaku w internecie.

Jerzy Woźniak cierpiał na czerniaka i zmarł, kiedy jego syn miał zaledwie kilka lat. 

Byłem przyjacielem Jerzego Woźniaka i jego żony Anny. Jurek nie mógł, niestety, cieszyć się długo synem, bo zaledwie kilka lat po jego urodzeniu zmarł na czerniaka. To była dziwna historią z tą chorobą. Gdy zajął się moją obroną i wszystkimi sprawami związanymi z moim uwięzieniem, to nowotwór nagle się uspokoił, zatrzymał się. Nie było żadnych postępów choroby. Nawet mieliśmy taki czarny humor, żartowaliśmy, że ja siedzę i czerniak siedzi - opowiadał Szeremietiew dziennikarzom Faktu.

Mama Piotra Woźniaka-Staraka nigdy nie ukrywała, że jej syn nie był biologicznym dzieckiem Jerzego Staraka. Świadczy z resztą o tym dobitnie jego podwójne nazwisko. 

Rodzina zmarłego młodego milionera niewiele mówi o całej sprawie - jedynie raz zabrali głos. Serdecznie współczujemy, tym bardziej, że przed nimi najtrudniejszy moment - pogrzeb 39-latka. 

Przeczytaj więcej
Komentarze