18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pojawiają się nowe hipotezy

Kim była kobieta z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka?

19.08.2019  10:40
Kim była kobieta z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka?
Kim była kobieta z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka? Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

O wypadku Piotra Woźniaka-Staraka mówią teraz wszyscy. Wiele osób zastanawia się, kim była towarzysząca mu na motorówce 27-latka? Pojawia się wiele hipotez.

Polską wstrząsnęła wieść o tym, że Piotr Woźniak-Starak - milioner, producent filmowy i mąż znanej prezenterki TVN - zaginął na jeziorze Kisajno. Mężczyzna miał wypaść z motorówki, na której był wraz z 27-letnią kobietą. Jej udało się dopłynąć do brzegu. 39-latek został uznany za zaginionego.

Od momentu, w którym znaleziono pustą motorówkę, trwają intensywne poszukiwania Woźniaka-Staraka. Jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak nie komentuje całej sytuacji - na jej profilach w mediach społecznościowych panuje milczenie, które fani od razu odebrali jako potwierdzenie faktu, że to właśnie jej mąż zaginął na Mazurach.

Kim była kobieta z motorówki Woźniaka-Staraka? 

Komentujący wyrażają wsparcie i współczucie dla prezenterki. Równocześnie wiele osób na głos zastanawia się, kim była 27-letnia kobieta, która towarzyszyła milionerowi na jeziorze. Pojawia się wiele hipotez, łącznie z tymi, które w tej trudnej chwili mogą być ciosem i policzkiem dla jego żony.

Poza tego rodzaju tezami, pojawiły się w sieci informacje, że kobieta, której udało się dopłynąć do brzegu to siostra Piotra Woźniaka-Staraka. Nikt jednak nie potwierdził tych wieści.

Z Instagrama Agnieszki Woźniak-Starak wywnioskować możemy, że para przebywała na Mazurach razem. Najbardziej prawdopodobna jest więc opcja, że towarzyszką rejsu producenta filmowego była koleżanka, która najwyraźniej stała się częścią przyjacielskich wakacji - wiadomo, że małżeństwo nie raz zapraszało wielu znajomych do swojej posiadłości na Mazurach. Często chwalili się tym w sieci.

Pozostaje nam czekać na oficjalne, potwierdzone informacje. 

Przeczytaj więcej
Komentarze