18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co zobaczy, to jej

Kinga Duda bryluje w USA, a kto za to płaci? Jest komentarz prezydenta

14.06.2019  08:13
Kinga Duda bryluje w USA
Kinga Duda bryluje w USA Fot: Polaris Images/East News

Kinga Duda pojechała razem ze swoimi rodzicami na wizytę do prezydenta USA. W głowach Polaków szybko pojawiło się pytanie - kto za to płaci?! Głos zabrał prezydent.

Kinga Duda wzbudza ogromne zainteresowanie Polaków, głównie dlatego, że stroni od blasku fleszy. Córka prezydenta rzadko pokazuje się publicznie, ostatnio jednak zdecydowała się na odważny krok.

Kinga Duda w USA

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda udali się do pary prezydenckiej USA z wizytą. Tym razem poleciała z nimi córka. Nie jest to dziwne, któż z nas będąc na jej miejscu nie miałby ochoty odwiedzić Stanów Zjednoczonych?

O ile jednak polska para prezydencka udała się tam w celach politycznych, o tyle Kinga Duda co najwyżej ma okazję do poszerzenia własnych horyzontów. Nic więc dziwnego, że w głowie rodaków zrodziło się podstawowe pytanie - kto płaci za pobyt córki Dudów w USA?

Pierwsze pytanie: W jakim charakterze na wycieczce do Białego Domu była Pana córka? I drugie pytanie: Jeżeli była prywatnie, to czy zapłaciła za przelot z własnych pieniędzy, czy jednak złożyli się na to wszyscy Polacy płacący podatki? - zapytał na Twitterze wprost niejaki pan Robert.

Głos w tej sprawie zabrał prezydent. 

Szanowny Panie, informuję, że Kinga przyleciała do USA na nasz prywatny koszt, samolotem regularnych linii lotniczych i przebywa tu także na nasz prywatny koszt. Zapewniam, że polski Podatnik nie dokłada do jej obecności w USA ani grosza. Życzę miłego dnia - odpowiedział Andrzej Duda.

Prawdopodobnie tego liczni pytający się nie spodziewali. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze