18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Serce pęka

Kolejna była partnerka Staraka o jego śmierci. "Piotruś..."

23.08.2019  09:06
Kolejna była partnerka Staraka o jego śmierci. "Piotruś..."
Kolejna była partnerka Staraka o jego śmierci. "Piotruś..." Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła wieloma osobami. Wyrazy współczucia i żałoby spływają z każdej strony. Teraz wypowiedziała się Alicja Bachleda-Curuś.

Wczoraj Piotr Woźniak-Starak został znaleziony martwy w jeziorze Kisajno. Zrozpaczona rodzina milionera nie komentuje tej sprawy - za to celebryci wypowiadają się w mediach społecznościowych na jej temat wręcz masowo. Głos zabrała również Alicja Bachleda-Curuś, która była kiedyś partnerką nieżyjącego producenta filmowego.

Alicja Bachleda-Curuś wypowiedziała się po śmierci Woźniaka-Staraka

Szczególnie mocno tragedią wstrząśnięta jest Agnieszka Woźniak-Starak, żona zmarłego. Przebywa ona pod opieką rodziny i psychologa - podobno cały czas płacze. Nie wypowiada się w żaden sposób na temat tego, co się wydarzyło. Natomiast byłe partnerki Piotra Woźniaka-Staraka postanowiły powiedzieć kilka słów o tej tragedii.

Pierwsza wypowiedziała się Natalia Klimas, z którą Starak spędził ponad dwa lata swojego życia. Teraz odezwała się jeszcze Alicja Bachleda-Curuś, która również była w związku z producentem filmowym. Jej słowa są wzruszające.

"Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko". Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein - czytamy na Instagramie gwiazdy.

W komentarzach ktoś pokusił się o wspomnienie tego, jak wyglądała historia miłości Bachledy-Curuś i Woźniaka-Staraka.

To w Tobie podobno był pierwszy raz prawdziwie zakochany i dla Ciebie zajął się filmem! Za Tobą pojechał do USA, zrobiłby wtedy wszystko, żeby być z Tobą. To musiała być wielka miłość! Dzięki Tobie pewnie osiągnął to, dzięki czemu jest ceniony. Dziękujemy i strasznie płaczemy! Serce pęka - napisał internauta. 

KFP/REPORTER
KFP/REPORTER Fot: KFP/REPORTER

Sam Woźniak-Starak do końca utrzymywał, że kobietą jego życia była jego żona - Agnieszka Woźniak-Starak. Współczujemy rodzinie i przyjaciołom tej ogromnej straty.

Przeczytaj więcej
Komentarze