18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia na festiwalu

Kolejna śmierć na Pol'and'Rock. "Bawił się z synem"

Wojciech Kozicki
03.08.2019  13:13
Festiwal Pol'and'Rock i kolejna tragedia - śmierć na polu namiotowym
Festiwal Pol'and'Rock i kolejna tragedia - śmierć na polu namiotowym Fot: Lubuska Policja

Festiwal Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą już trwa, wykonawcy dają koncerty na różnych scenach, działa Akademia Sztuk Przepięknych. Niestety, znowu doszło do tragedii i nie żyje kolejna osoba.

Znowu śmierć na Pol'and'Rock. Niedawno pisaliśmy o zwłokach znalezionych na polu namiotowym. Jak podaje radiozet.pl, zmarła druga osoba. Na polu namiotowym znaleziono 54-letniego mężczyznę, który wymagał udzielenia pomocy medycznej.

Przetransportowano go do szpitala, ale pomimo reanimacji zmarł. Nie wiadomo jeszcze jaka jest przyczyna śmierci, wykaże ją sekcja zwłok. Policja z Gorzowa Wielkopolskiego podaje jedynie, że mężczyzna bawił się na festiwalu z synem.

2 sierpnia 2019 roku o godz. 16.15 policjanci uzyskali informację o tym, że z terenu festiwali z pola namiotowego Pogotowie Ratunkowe przetransportowało do szpitala w Kostrzynie 54-letniego mężczyznę bez funkcji życiowych. Mimo podjęcia działań ratunkowych mężczyzna zmarł. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a ciało zabezpieczono do sekcji zwłok, która wskaże przyczyny śmierci mężczyzny; - podała lubuska policja.

Czytaj także
Przeczytaj więcej