18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Ogromny kryzys"

Koniec Michniewicza? Nowa afera w PZPN!

Wojciech Kozicki
06.12.2022  17:13
Koniec Michniewicza? Wirtualna Polska : sponsorzy naciskają na...
Koniec Michniewicza? Wirtualna Polska : sponsorzy naciskają na... Fot: Natacha Pisarenko/Associated Press/East News

Burza w PZPN. Najpierw afera z premiami dla piłkarzy od PiS, a teraz na celowniku jest trener Czesław Michniewicz. Sponsorzy doprowadzą do zerwania umowy z selekcjonerem?

Piłkarze na Mundialu w Katarze z trudem kopali piłkę, ale w PZPN trwa za to ostra kopanina. Faul za faulem, a trener Czesław Michniewicz chyba dostanie czerwoną kartkę? Serwis Sportowe Fakty Wirtualna Polska ujawnia, że w „PZPN toczy się wewnętrzna rozgrywka i trwają sądne dni dla Michniewicza”. Kilka osób ze związku ma bronić selekcjonera, ale afera z rzekomą premią podkopała jego pozycję i relacje z prezesem Cezarym Kuleszą.

Michniewicz wyleci? Sponsorzy naciskają na PZPN

Podobno sytuacja w PZPN jest bardzo dynamiczna. Do tego przeciw Michniewiczowi są także sponsorzy, którzy nie chcą tracić przez kryzys wizerunkowy.

Całe zamieszanie z Czesławem Michniewiczem zaczyna irytować niektórych sponsorów PZPN. Ze względu na ogromny kryzys wizerunkowy związku i kadry oczekują oni zmian. Jak słyszymy w piłkarskiej centrali, przekaz dotarł do władz PZPN i jest brany pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o przyszłości Czesława Michniewicza – czytamy na WP SportoweFakty.

Portal Weszło.com informował niedawno, że kontrakt Michniewicza będzie automatycznie przedłużony po awansie z grupy. Okazało się jednak, że umowa Michniewicza „zawiera furtki”, więc lada moment kariera selekcjonera może się brutalnie zakończyć.

Był sukces na mundialu, ale jak widać wracamy do klasycznej polskiej piłki.

Czytaj także