18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszny początek nowej drogi życia

Koszmarne wesele na Podkarpaciu. Ojciec pana młodego nie przeżył

26.07.2019  16:05
Koszmarne wesele na Podkarpaciu. Ojciec pana młodego nie przeżył
Koszmarne wesele na Podkarpaciu. Ojciec pana młodego nie przeżył Fot: EAST NEWS

Ślub i wesele to powinny być wydarzenia w stu procentach tylko i wyłącznie radosne. Niestety, w życiu zdarza się tak, że nawet na nich dochodzi do tragedii.

Koszmarne wesele miało miejsce na Podkarpaciu. 20 lipca w powiecie niżańskim odbyła się uroczystość, która zakończyła się tragicznie dla jej uczestników. 17 osób po spożyciu weselnego jedzenia doznało zatrucia salmonellą - dla ojca pana młodego stało się to wyrokiem śmierci.

Śmierć zagościła na weselu 

Po spożyciu posiłków serwowanych przez kuchnię w lokalu weselnym (w tym sałatek z majonezem i ciast) 17 gości zaczęło skarżyć się na bóle brzucha, nudności, biegunkę i wymioty. Dzień po uroczystości trafili oni do szpitali w Nisku, Łańcucie, Mielcu i Stalowej Woli. To tam lekarze wykryli zatrucie salmonellą. 

W gronie osób z tymi dolegliwościami znalazł się ojciec pana młodego. Mężczyzna niestety zmarł. Bezpośrednią przyczyną śmierci był ponoć zawał serca, ale rodzina zgodnie twierdzi, że nie doszłoby do niego, gdyby nie zatrucie salmonellą.

Postępowanie w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Nisku. Aktualnie odpowiednie organy sprawdzają, czy doszło do nieumyślnego spowodowania śmierci i sprowadzenia niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia wielu osób.

Lokal, w którym odbywało się wesele został na ten moment zamknięty. W tym momencie wciąż trwają przesłuchania świadków.