18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kraśko pokazał zdjęcia mieszkania. Kosztuje 17 milionów!

Redakcja
08.02.2019  10:46
Piotr Kraśko (TVN) Karolina Ferenstein-Kraśko pokazali nowe mieszkania w Warszawie (centrum, złota 44). Cena za metr kwadratowy powala! Wezmą kredyt hipoteczny?
Piotr Kraśko (TVN) Karolina Ferenstein-Kraśko pokazali nowe mieszkania w Warszawie (centrum, złota 44). Cena za metr kwadratowy powala! Wezmą kredyt hipoteczny? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Ceny mieszkań w Warszawie za metr kwadratowy przyprawiają o zawrót głowy. Niektórzy jednak nie martwią się takim błahostkami jak kredyt hipoteczny i nie liczą, ile zapłacą za każdy metr kwadratowy. Dziennikarz Piotr Kraśko najwyraźniej zaszalał i będzie miał mieszkanie w centrum Warszawy. Tak przynajmniej można wywnioskować ze zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie jego żony.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko będą prawdopodobnie mieszkać niczym Anna i Robert Lewandowscy. Na Instagramie Kraśkowie pokazali zdjęcia w luksusowym apartamencie w centrum Warszawy przy ulicy Złota 44. WP.pl przypomina, że para ma się wkrótce przeprowadzać, więc to może być ich nowe przytulne gniazdko.

Mieszkanie w Warszawie - cena za metr kwadratowy szokuje

Jak podaje „Wirtualna Polska”, cena takiego mieszkania w Warszawie w tej lokalizacji to średnio 28 tys. złotych za metr kwadratowy. Mieszkanie na 52. piętrze, w którym sfotografowali się Kraśkowie, ma mieć 600 metrów kwadratowych. Cena mieszkania to… 17 milionów złotych!

Za tyle milionów należy spodziewać się luksusów. Nie dziwią więc takie udogodnienia jak np. piętro sportowo-rekreacyjne, gdzie znajdują się basen, spa, siłownia i sala kinowa. Z okna rozpościera się widok na Pałac Kultury i Nauki. Nad komfortem życia Kraśków czuwałby consiergie.

Para oficjalnie nie potwierdziła, że kupuje apartament na Złotej 44. Gdy ktoś na Instagramie o to zapytał, Karolina Ferenstein-Kraśko odpowiedziała, że po prostu podziwiali tam widoki i dodała uśmieszek. Zapowiedziała jednak parapetówkę.

Piotr Kraśko i  Karolina Ferenstein-Kraśko - to ich nowe mieszkanie w Warszawie?

Przeczytaj więcej
Komentarze