18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szokujące doniesienia

Morderca Kristiny to jej kuzyn? Jakub A. patologicznie zakochał się w ciotce

18.06.2019  15:04
Jakub A. i Kristina byli rodziną
Jakub A. i Kristina byli rodziną Fot: Dolnośląska Policja

Według nieoficjalnych doniesień, Jakub A. - zabójca Kristiny z Mrowin naprawdę był jej kuzynem. Mężczyzna miał zakochać się w kilkanaście lat starszej ciotce.

Matka Jakuba A. i mama zamordowanej w poprzedni czwartek Kristiny, mają być kuzynkami. Do szokujących informacji o więzach krwi mordercy i jego ofiary dotarli dziennikarze Gazety Wrocławskiej.

Co więcej, obie kobiety miały w dzieciństwie mieszkać w Mrowinach i być ze sobą bardzo blisko. To między innymi dlatego Jakub w ostatnich miesiącach często przebywał w mieszkaniu swojej ciotki. Pomagał ponoć także przy budowie jej nowego domu.

Jakub A. zakochał się w ciotce

Jak donosi Gazeta Wrocławska, po powrocie do Polski, pani Agnieszka (mama Kristiny) odnowiła kontakt z rodziną z Wrocławia. To wtedy Jakub A. miał zbliżyć się do ciotki i się w niej zakochać.

Niestety dla młodzieńca, kilkanaście lat starsza kobieta odrzuciła ponoć jego zaloty, również ze względu na najstarszą córkę, która nie przepadała za Jakubem A. Najprawdopodobniej właśnie dlatego 22-latek postanowił ją zabić.

Zbrodnia w Mrowinach. Nie żyje 10-latka

W czwartek 13 czerwca 10-letnia Kristina z Mrowin wyszła do szkoły i udała się na lekcje śpiewu. Po drodze wsiadła do samochodu znajomego - Jakuba A. 22-latek wywiózł ją do lasu i tam zamordował. Zbrodnię upozorował na atak pedofila, by zmylić trop śledczych.

Ciało zamordowanej 10-latki znaleźli przypadkowi spacerowicze. Morderca został zatrzymany w niedzielę wieczorem. Po kilkugodzinnym przesłuchaniu i wizji lokalnej przyznał się do zabójstwa.

22-latek usłyszał dwa zarzuty - zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i podżegania do morderstwa. Przyznał się do obu. Grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności. 

Przeczytaj więcej
Komentarze