18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krowa na gigancie. Uciekła z domu i ukrywa się w lesie

Redakcja
29.01.2019  13:15
Lasy w okolicach Wdzydz Tucholskich na Pomorzu. Ta krowa nie chce najwyraźniej skończyć jako stek lub kotlety mielone. Wybrała wolność i uciekła do lasu.
Lasy w okolicach Wdzydz Tucholskich na Pomorzu. Ta krowa nie chce najwyraźniej skończyć jako stek lub kotlety mielone. Wybrała wolność i uciekła do lasu. Fot: Facebook.com/Nadleśnictwo Kościerzyna, Lasy Państwowe/ Zdobysław Czarnowski

Ubojnia, śmierć i podanie na talerzu jako stek... ta krowa nie chce tak skończyć! Wybrała wolność.

Lasy w okolicach Wdzydz Tucholskich na Pomorzu. Jeśli wybieracie się tam na spacer, możecie spotkać krowę. Krasula uciekła z gospodarstwa i najwyraźniej nie ma zamiaru wracać do obory.

Krowa cieszy się wolnością już miesiąc. Jest bardzo płochliwa, więc jej schwytanie nie jest takie proste. Jej zdjęcie opublikowało na Facebooku Nadleśnictwo Kościerzyna.

To nie pierwszy tego typu przypadek w Polsce. W 2017 roku krowa rasy limousine uciekła gospodarzowi ze Skupowa w województwie podlaskim. Okazało się, że krasula przyłączyła się do stada żubrów. Ostrzegano, że konieczne było jej odłowienia, by nie stała się genetycznym zagrożeniem dla populacji żubrów.

ZOBACZ TEŻ: Mięso chorych krów w kebabach. Tak torturuje się je przed śmiercią [WIDEO +18]

Krowa uciekła do lasu:

Przeczytaj więcej
Komentarze