18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pawłowicz kontra reszta świata

Krystyna Pawłowicz atakuje Macieja Musiała. "OBRZYDLISTWO"

12.06.2019  19:51
Krystyna Pawłowicz atakuje Macieja Musiała. "OBRZYDLISTWO"
Krystyna Pawłowicz atakuje Macieja Musiała. "OBRZYDLISTWO" Fot: Piotr Molecki/East News

Krystyna Pawłowicz znowu atakuje. Tym razem polityk rozjuszył do granic możliwości aktor młodego pokolenia - Maciej Musiał. 

Krystyna Pawłowicz znowu atakuje. Podpadł jej wyjątkowo mocno, młodziutki aktor - Maciej Musiał. Czym sobie zasłużył na ostrą krytykę? Tolerancją.

W dniu Parady Równości, Maciej Musiał opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z tęczową flagą na znak poparcia idei marszu. Oberwał nie tylko od posłanki! W komentarzach również wezbrała wielka fala hejtu.

Krystyna Pawłowicz atakuje Musiała

Jednakże kto, jak kto - ale jak zwykle Krystyna Pawłowicz zdecydowanie przodowała w srogim osądzie. Nazwała młodego chłopaka... infantylnym katolikiem!

Maciej Musiał nigdy nie ukrywał swojej wiary i to wyjątkowo nie spodobało się hejtującym. Uznali oni, że jako osoba wierząca, nie może popierać rzeczy niezgodnych z nauczaniem Kościoła. 

Pawłowicz klasycznie dla siebie - nazwała wszystko możliwie najostrzej jak się dało. Dodała również, że to "obrzydlistwo". Z resztą - jej wpis mówi sam za siebie.

Jak to wszystko skomentował Musiał? 

Kim jestem, żeby kogokolwiek sądzić? Moja wiara uczy mnie przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka - odpowiedział na jeden z negatywnych komentarzy.

Trzeba przyznać, że chłopak zwrócił uwagę na pomijany przez Pawłowicz i innych wojujących katolików element wiary - na szacunek i miłosierdzie. 

Czytaj także