18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat narodowca

Bosak przestraszył się spódniczek. Grzmi: "to promocja zboczeń"

16.03.2019  16:59
Krzysztof Bosak apeluje o regulację "dni spódniczek"
Krzysztof Bosak apeluje o regulację "dni spódniczek" Fot: JAKUB WOSIK/REPORTER/Twitter/Paweł bartoszek

Narodowiec Krzysztof Bosak apeluje do Ministerstwa Edukacji o regulację "dni spódniczek" w szkołach. Przestraszył się zabawy licealistów z Lublina, którzy z okazji dnia kobiet, dla zabawy ubrali damskie ciuszki.

Krzysztof Bosak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Ruchu Narodowego, przeżył prawdziwy szok po dniu kobiet. Przeraził się spódnicami, które z tej okazji założyli uczniowie płci brzydszej w jednym z lubelskich liceów. Oznajmił więc światu, że ich akcja to "promocja zboczeń", a chłopców ze zbyt (jak dla niego) postępowego liceum, porównał do drag queen i transwestytów.

Promocja zboczeń wlewa się do szkół w trakcie rządów tzw. prawicy. To jest tzw. crossdressing popularny wśród transwestytów i transseksualistów oraz tzw. drag queen. Z tym uczniów oswaja polska szkoła! - napisał.

Spódnice na ciałach nastolatków przeraziły nie tylko Bosaka, ale też innych narodowców. Paweł Bartoszek z lubelskiej Młodzieży Wszechpolskiej na swoim Twitterze udostępnił zdjęcia "zdemoralizowanej" młodzieży, w tym przyodzianych tylko częściowo, owłosionych, chłopięcych kończyn.

Narodowcy boją się spódnic, internauci kpią

Tymczasem Internauci kpią z przerażenia panów narodowców. Dlaczego? Bo zauważają, że i w ich szkołach, nie raz, na przykład z okazji pierwszego dnia wiosny, chłopcy przebierali się za postaci kobiece. Albo dlatego, że Szkoci chodzą w kitlach i raczej trudno orzec, by każdy z nich był transwestytą.

Ci najbardziej czepliwi, obdarzeni ekstremalnym żartem wskazują jeszcze jedną grupę społeczną, która choć męska, często nosi odzienia przypominające sukienki. Tak, chodzi o księży.

"Promocja zboczeń w liceum w Lublinie"
Przeczytaj więcej
Komentarze