18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ksiądz krytykuje prezerwatywy. Robi to w trosce o dzieci

Redakcja
10.01.2019  12:35
Prezes Orlenu Daniel Obajtek pokazał zdjęcie ze syacji paliw. Ksiądz stwierdził, dzieci nie powinny widzieź prezerwatyw obok hot dogów. Troska o dzieci?
Prezes Orlenu Daniel Obajtek pokazał zdjęcie ze syacji paliw. Ksiądz stwierdził, dzieci nie powinny widzieź prezerwatyw obok hot dogów. Troska o dzieci? Fot: MONKPRESS/East News, Pixabay.com

Ksiądz tankujący na Orlenie jest oburzony. Dostępne w ofercie prezerwatywy nie powinny być widoczne dla dzieci? Internauci odpowiedzieli. Nie zabrakło takich tematów jak seks księży, pedofilia i edukacja seksualna.

Prezes Orlenu Daniel Obajtek pochwalił się w internecie zdjęciem ze stacji paliw. Przekąska i kawa w trasie miały być reklamą firmy, ale spotkały się z krytyką pewnego księdza. Duchowny Mariusz Bakalarz jest oburzony ofertą Orlenu.

ZOBACZ TEŻ: Powstała pigułka antykoncepcyjna dla mężczyzn

Bakalarz odpowiedział na post Obajtka na Twitterze. Przyznał, że tankuje tylko na Orlenie, ale irytują go sprzedawane tam środki antykoncepcyjne. Prezerwatywy na stacji paliw są jego zdaniem rażące. Zwrócił uwagę, że są wyeksponowane przy kasie i widzą je dzieci, które wybierają słodycze lub hot-dogi.

Internauci poczuli się natomiast oburzeni jego wypowiedzią. Pojawiło się mnóstwo krytykujących go komentarzy. Nie zabrakło tematów pedofilii w Kościele i seksu wśród księży.

To niech ksiądz tankuje paliwo na poczcie – tam obok kasy są kalendarze z papieżami, żywoty świętych i kalendarzyki małżeńskie – sugeruje erEs. (twitter.com)

A pedofile w Kościele cię nie rażą? – pyta dauniel. (twitter.com)

To chodź na piechotę. Chrystus chodził. Nie układaj nam życia, klecho – napisał pod postem Krystian. (twitter.com)

Lepiej wystawić różańce. Dzieci będą zadowolone – proponuje Ewa. (twitter.com)

Bardziej obawiam się księży mających dostęp do dzieci, niż dzieci mających dostęp do prezerwatyw – odpowiedział duchownemu Andreas. (twitter.com)

ZOBACZ TEŻ: Katolicka metoda badania nasienie. "Bez masturbacji, ale z dziurką"

Przeczytaj więcej
Komentarze