18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gejowska orgia na plebanii

Nagrali księdza jak umawiał się na seks. "Tyłek zawsze gotowy"

20.08.2019  13:24
Ksiądz umawiał się na gejowski seks - skandal w polskim kościele!
Ksiądz umawiał się na gejowski seks - skandal w polskim kościele! Fot: Facebook.com

Skandal w polskim kościele! Do sieci trafiło nagrania, na którym ksiądz umawiał się na seks i chciał kupić narkotyki. Czy to nagranie będzie nokautującym ciosem dla Kościoła?

Szokujące nagranie rozmowy telefonicznej. Ksiądz umawiał się z mężczyzną na seks na plebanii. Prosił go też o kupienie narkotyków, bo jego „hurtownia” akurat wyjechała. Starał się  również ustalić późniejszy termin na numerek, bo przed gejowskim seksem miał jeszcze spotkać się z jednym ze swoich uczniów, który planuje wziąć ślub. Wyznał, że stara mu się wybić z głowy związek z kobietą.

Ja mam tyłek zawsze gotowy. Dostaję takich fantazji, że jestem na etapie wielokątów. Po 4 albo 5 z Warszawy ściągam – mówił ksiądz kanonik.

Jak podaje „Super Express”, na nagraniu słychać księdza Sławomira z parafii w Czerlejnie. Zapewniał, że może spokojnie figlować na plebanii i nie będzie plotek, bo „ma to opanowane, niejedna impreza się tu odbywała”. Zaproponował też, że mogliby spróbować użyć „zabawek” i zapewnił, że ma już zrobioną lewatywę.

Jak pisze SE.pl, Kuria Metropolitalna w Poznaniu nie potwierdziła jeszcze autentyczności nagrania. Ma jednak wyjaśnić sprawę.

Ksiądz umawia się na gejowski seks i zamawia narkotyki:

Czytaj także