18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miał dostarczyć paczkę, wykonał resuscytację. Kurier uratował życie klienta

Redakcja
19.12.2018  14:57
Kurier uratował życie klienta
Kurier uratował życie klienta Fot: Shutterstock

Pracownik FedEx - pan Damian, wykazał się bohaterską postawą. W czasie pracy, gdy dostarczał paczkę jednemu z klientów, niespodziewanie uratował też mężczyźnie życie.

Dyspozytorzy z Mielca odebrali we wtorek koło godziny 14.00 zgłoszenie od wystraszonego mężczyzny. Powiedział, że jest kurierem i właśnie na jego oczach stracił przytomność klient, któremu dostarczał paczkę.

Niestety, wszystkie karetki w Mielcu były w tym momencie w terenie i trzeba było czekać na pomoc aż z Niska. W tym czasie pan Damian nie tracił głowy i przez blisko pół godziny próbował reanimować obcego sobie człowieka - podaje portal Hej.mielec.pl.

Walczył bez przerwy, z ogromnym poświęceniem i pomimo skrajnego wyczerpania, opadnięcia z sił. I to o życie zupełnie obcego człowieka. Postawa pana Damiana zasługuje na najwyższe uznanie i powinna być traktowana jako współczesne bohaterstwo - powiedział Tomasz Pelec, dyspozytor Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Bohaterska postawa kuriera nie poszła na marne - życie mężczyzny, którego reanimował, udało się uratować.

ZOBACZ TEŻ: Polak bohaterem na Słowacji. Tysiące osób szukało go w sieci

Przeczytaj więcej
Komentarze