18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Paranoja

Lidl i wojna o karpia to przy tym nic. Młodzież zdemolowała sklep dla butów

10.06.2019  14:36
Lidl i wojna o karpia to przy tym nic. Młodzież zdemolowała sklep dla butów
Lidl i wojna o karpia to przy tym nic. Młodzież zdemolowała sklep dla butów Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER

Lidl i słynna wojna o karpia w tym wypadku to mały pikuś. Młodzież dosłownie zdemolowała sklep dla butów popularnej marki. Z dorosłych to się śmiali, a sami...

Lidl i wojna o karpia to już wydarzenie, które jest w pewnym sensie kultowe. Wszyscy pamiętają dzikie tłumy, które rzucały się na przecenione, świąteczne ryby. Kto śmiał się z tych tłumów najgłośniej? Młodzież! Szkoda tylko, że przy promocji adidasów doszło za ich przyczyną do jeszcze większego armagedonu. 

Lidl się przy tym chora 

W Warszawie doszło do zaiste kuriozalnej sytuacji. Luksusowy, warszawski dom mody został dosłownie zdemolowany przez rządnych promocji młodych ludzi. Wszystko przez polską premierę butów Kanye Westa – Adidas Yeezy Boost 350. Buty te miały trafić do sklepów Footlocker w Złotych Tarasach oraz w Vitkacu. Lidl i awantury w nim to przy tym nic. 

Wyobraźcie sobie teraz tę scenę - w Złotych Tarasach chętnych było tak dużo i sklep demolowali oni tak bardzo, że sprzedaż odwołano, a na miejsce została wezwana policja. W Vitkacu awantura była jeszcze większa. Młodzi ludzie rzucili się do sklepu tak, że zdemolowali bramkę antykradzieżową. 

Młodzież rzuciła się na otwarcie sklepu tak, że zdemolowali bramkę antykradzieżową – mówiła dla portalu Pudelek menedżerka sklepu, Aleksandra Hass.

Na ten moment w Vitkacu również wstrzymano sprzedaż, a straty zostały wycenione na 10 tys. zł. 

Buty, przez które ludzie oszaleli

Dla dopełnienia obrazu warto dodać, że wspomniany model kosztować miał 899 zł. Wyglądał natomiast tak:

Wielu osobom najpewniej buty te mogą się wydać dosłownie... Brzydkie. Jednakże część młodzieży chciało je kupić prawdopodobnie tylko po to, by sprzedać je drożej. Do tego jakby nie patrzeć, sygnowane są nazwiskiem gwiazdy, a to dla ludzi młodych kwestia bardzo istotna. 

Wyobrażacie sobie te sceny? 

Zobacz także
Czytaj także
Przeczytaj więcej