18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łódź kurde...

Zabetonowany samochód zniknął. Straż miejską zamurowało

Wojciech Kozicki
07.11.2023  11:38
Łódź. Zabetonowany samochód na ulicy Legionów zniknął
Łódź. Zabetonowany samochód na ulicy Legionów zniknął Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Łódź i zabetonowany samochód. Mieszkańcy ul. Legionów w Łodzi już go nie zobaczą, bo nagle… pojawił się w Manufakturze. Straż Miejska chce wystawić mandat i dać punkty karne, ale nie wie jak ustalić kto jest właścicielem samochodu. Na mur beton go nie znajdą?

Łódź znów zaskakuje. Samochód, wokół którego 3 listopada rozlano beton na remontowanej ulicy Legionów, generuje memy jak szalony. Atrakcja zniknęła jednak nagle z ulicy Legionów w Łodzi. Jak podaje Wirtualna Polska, samochód zniknął.

Zabetonowany samochód w Łodzi. Straż Miejska na tropie

„Zabetonowany samochód” stoi na parkingu na tyłach Manufaktury. Nie wiadomo jak się tam znalazł. Jak podaje "Dziennik Łódzki", JEŚLI strażnicy ustalą, kto w feralnym czasie pozostawił samochód przy ul. Legionów, wystawią mandat. JEŚLI...

Za zaparkowanie samochodu za znakiem B-36, czyli za zakazem zatrzymywania się, grozi 100 zł mandatu i 1 punkt karny. Zgłoszenie sprawy do sądu przez wykonawcę drogi lub inwestora, który uzna, że poniósł straty, może się jednak wiązać z dużo poważniejszymi konsekwencjami. W pozwie może znaleźć się żądanie wypłaty wysokiego odszkodowania- pisze Wirtualna Polska.

Jak „zabetonowany samochód” niezauważenie zniknął z ulicy Legionów w Łodzi? Ktoś wywiózł go z ogrodzonej budowy? Jak powiedział PAP Jarosław Kostrzewa z informującego o stanie komunikacji i dróg profilu "LDZ Zmotoryzowani Łodzianie", auto miało zniknąć ok. godz. 2.

O tej porze mieszkańcy słyszeli, że coś się dzieje na ulicy. Dziwię się straży, że nie założyła blokady na koło, dzięki czemu kierowca musiałby się do nich zgłosić i zapłacić za to wykroczenie. A teraz wystrychnął ich na dudka. Znów za wszystko - jak choćby za zalanie betonem tej dziury - zapłacą łodzianie. Z tym może być jednak problem, bo rozmawiałem na ten temat z wieloma fachowcami i mówili mi, że beton w tym miejscu może się w przyszłości wykruszać. Ciekawe więc czy wykonawca udzieli na to gwarancję- powiedział Jarosław Kostrzewa. (PAP)

Straż Miejska próbuje nadal ustalić kto jest właścicielem samochodu. Zamierza wykorzystać monitoring miejski w Łodzi.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje