18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Łowca nastolatek" przed sądem. "Krystek" skrzywdził kilkadziesiąt dziewcząt

Redakcja
23.01.2019  14:59
łowca nastolatek oskarżony o 65 przestępstw
łowca nastolatek oskarżony o 65 przestępstw Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

42-letni Krystian W. stanął przed sądem w Wejherowie, oskarżony o 65 różnych przestępstw, w większości o charakterze seksualnym. "Łowca nastolatek" odpowie między innymi za gwałty i zmuszanie do prostytucji.

Sąd Rejonowy w Wejherowie zajmie się sprawą 42-letniego Krystiana W., zwanego przez śledczych "łowcą nastolatek". Mężczyzna przez 9 lat, od 2006 do 2015 roku, miał popełnić kilkadziesiąt czynów zabronionych. Działał między innymi w Pucku, Trójmieście, Wejherowie i Władysławowie.

Na koncie ma takie przestępstwa jak próby gwałtów i gwałty, nakłanianie do prostytucji, nękanie kobiet czy wyłudzanie pożyczek i kredytów. 

Krystian W. szczególnie miał upatrzyć sobie nastoletnie dziewczęta, które gwałcił między innymi w klubach muzycznych w Sopocie.  Jak podaje TVN24, ofiarą mężczyzny miały paść 33 kobiety.

30 pokrzywdzonych było osobami poniżej 18 lat, a 3 pokrzywdzone były pełnoletnie - powiedziała Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

ZOBACZ:  Niemiecki policjant chciał się umówić z 14-latką z Polski. Oferował pieniądze za seks [WIDEO]

Proces Krystka w Wejherowie z wyłączeniem jawności

Teraz, jak ustalił reporter Radia ZET, rozpoczął się proces mężczyzny. 42-latek usłyszał zarzuty o popełnienie aż 65 różnych przestępstw, z czego 40 miało charakter seksualny. Z uwagi na to sędzia Agnieszka Błaszyńska wyłączyła jawność postępowania.

Krystian W. nie przyznaje się do winy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ:  

Przeczytaj więcej
Komentarze