18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażenie

Awaria dużego, polskiego banku. Klienci stracą dostęp do pieniędzy?

07.07.2021  16:45
mBank ma awarię
mBank ma awarię Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Przerażająca awaria jednego z większych polskich banków. mBank robi wszystko by zażegnać kryzys, ale klienci i tak obawiają się utraty dostępu do swoich pieniędzy. Czy obsłudze klienta uda się przebrnąć przez ten impas? 

mBank ma poważną awarię, którą zauważają i błyskawicznie zgłaszają klienci tego banku. Na czym ona polega? Przede wszystkim u większości ludzi pojawiły się problemy z logowaniem do serwisu i utrudniony dostęp do konta w aplikacji mobilnej. Bankowy gigant przyznaje się do awarii.

mBank zmaga się z awarią

"Awaria w mBanku. Nie można zalogować się do konta, a kontakt z infolinią jest utrudniony" – masowo skarżą się klienci mBanku w komentarzach w serwisie DownDetector.pl, który poinformował o problemach technicznych banku.

Obecnie występują spowolnienia w logowaniu do banku

– potwierdził mBank na Twitterze.

Internauci przestraszyli się braku dostępu do swoich pieniędzy, kiedy zauważyli awarię, a potem nie mogli dodzwonić się do banku. W sytuacji, kiedy potrzebujemy szybko przeprowadzić jakąś transakcję, może być to faktycznie trudna sprawa.

Trzymamy kciuki za to, by wszyscy, którzy mają swoje pieniądze z mBanku, jak najszybciej odzyskali z nimi łączność i mogli korzystać z aplikacji.

Czytaj także