18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmiertelny cios

Makabryczna zbrodnia na wieczorze kawalerskim. Nie żyje pan młody

25.08.2019  15:57
Makabryczna zbrodnia na wieczorze kawalerskim. Nie żyje pan młody
Makabryczna zbrodnia na wieczorze kawalerskim. Nie żyje pan młody Fot: MICHAL WOJCIECHOWSKI/REPORTER

To miał być wieczór, na którym mężczyźni będą świętować rychłe zaślubiny kolegi. Skończył się, niestety, tak, że ciężko się z tym pogodzić. 

Wieczór kawalerski kojarzy się nam z radosną zabawą i świętowaniem faktu, że ktoś wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Niestety, życie pisze czasem przerażające scenariusze. W Sławie (woj. lubuskie) miało miejsce makabryczne zdarzenie.

Wieczór kawalerski zakończony tragedią

Podczas wieczoru kawalerskiego doszło do zbrodni, która była absolutnie tragiczna w skutkach. Mężczyźni wyjechali do jednego z ośrodków wczasowych, a podczas swojej zabawy, udali się na plażę. To tam doszło do awantury z udziałem 35-letniego mieszkańca Dolnego Śląska.

Mężczyzna wyciągnął nóż i zaczął zadawać nim ciosy na ślepo. Trafił 31-letniego pana młodego, który zginął na miejscu. Jeden z grupy kolegów tragicznie zmarłego dostał cios w nerkę i konieczna była pomoc lekarska. 

Pan młody otrzymał cios w okolice serca - to dlatego nie udało się ocalić mu życia. 

W sprawie trwają czynności śledcze. W poniedziałek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok 31-letniego mężczyzny - mówił dla portalu Fakt24 prok. Zbigniew Fąfera.

Wiadomo, że napastnik nie znał mężczyzn z wieczoru kawalerskiego wcześniej. Policja wciąż bada okoliczności zdarzenia.

Przeczytaj więcej
Komentarze