18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mamed Chalidow kończy karierę. "Mam problemy psychiczne"

Redakcja
12.12.2018  12:54
Mamed Chalidow kończy walki w MMS i ogłasza koniec kariery - powodem problemy ze zdrowiem?
Mamed Chalidow kończy walki w MMS i ogłasza koniec kariery - powodem problemy ze zdrowiem? Fot: East News/TOMASZ RADZIK/East News/Agencja SE

Mamed Chalidow ogłosił koniec kariery w MMA. Walka z Tomaszem Narkunem na gali KSW 46 to jego ostatnie starcie. W wywiadzie dla „Super Expressu” wyznał, że nie chce ryzykować, bo ma problemy zdrowotne. Nie daje rady fizycznie i psychicznie.

Sportowiec wyznał, że ma nerwicę, nad którą nie może zapanować. Chce odejść „młody, niepoobijany, normalnie myślący”. 

Mam problemy ze zdrowiem psychicznym. Chcę się całkowicie wyłączyć, doprowadzić się do porządku. Potrzebują czasu – powiedział Mamed Chalidow. (se.pl)

Zawodnik zdradził, że bierze leki i chodzi do psychiatry. Ma zawroty głowy na tle nerwowym, które pojawiły się po operacji kręgosłupa.

Popek również zapowiedział koniec kariery. Okazuje się jednak, że było to kłamstwo, a później wyznał, że brakuje mu pieniędzy. Chalidow zapewnia, że kończy karierę w KSW definitywnie. Stawia zdrowie ponad wysokie zarobki. A w KSW zawodnicy zarabiają bardzo dobrze. Jeden z właścicieli federacji KSW Maciej Kawulski w programie „Duży w Maluchu” zdradził, że zdarzają się wypłaty powyżej miliona złotych.

ZOBACZ TEŻ: Mamed Chalidow wyjedzie z Polski?

Mamed Chalidow i koniec kariery w MMA:

Czytaj także