18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie uwierzysz

Toruń broni Polski przed szatanem! Diabeł ukrywa się w... galerii sztuki

Redakcja
07.03.2019  14:07
Marina Abramović wystawa
Marina Abramović wystawa Fot: Piotr Molecki/East News

W Toruniu odbędzie się wystawa prac Mariny Abramović. Katolicy alarmują: sprowadzi do Polski szatana, kraj zostanie przeklęty.

Marina Abramović to jedna z najbardziej znanych współczesnych artystek, a w piątek 7 marca w CSW w Toruniu odbędzie otwarcie jej wystawy. Bilety na wernisaż rozeszły się jak świeże bułeczki i nic dziwnego, skoro tego dnia w galerii pojawi się także autorka...

Krucjata przeciwko kultowi szatana w Toruniu

Nie każdemu jednak twórczość jak i sama artystka się podobają. W mieście znanym z pierników, ojca Rydzyka i Radia Maryja formuje się grupa, która wierzy, że wernisaż nie będzie jedynie okazją do obejrzenia dzieł sztuki... W sieci krąży "łańcuszek" nawołujący do modlitwy. Dlaczego? Bo w piątek "Polska zostanie oficjalnie przeklęta"!

Będzie potrzebna PILNA modlitwa w piątek o 18.00. W Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu Mariny Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana. PROŚBA: spontanicznie zbieramy się w tym czasie wokół budynku CSW, by w ciszy modlić się różańcem. Kto nie może - niech łączy się na Mszy Św. lub w domu. Panie, przebacz Polakom... (...). W piątek Polska ma zostać oficjalnie przeklęta. Modlitwa każdego z Was jest na wagę złota! Zbieramy się wszyscy w swoich domach o godz. 18.00.
Sprawa jest poważna i chwała panu, że ujrzała światło dzienne.
PODAJ DALEJ Szczęść Boże. - czytamy.

Co ciekawe, modlitwa i apele ogłaszane są nie tylko w prywatnych wiadomościach. Na stronie Polonia Christiana znajdziemy tekst "Nie dla promocji satanizmu!". W nim przeczytamy na przykład, że "obrzydliwa sztuka" Abramović "w sposób jawny i ostentacyjny nawiązuje do satanizmu, okultyzmu, magii i szamanizmu".

Pod apelami podpisuje się między innymi Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. Można też podpisać i wysłać specjalny apel "Stop finansowaniu promotorów okultyzmu!" do CSW, prezydenta Torunia i marszałka sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego.

Łańcuszek przeciw przeklęciu Polski
Łańcuszek przeciw przeklęciu Polski
Łańcuszek przeciw przeklęciu Polski
Przeczytaj więcej
Komentarze