18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wierni już się kłócą: to Jezus

Matka Boska objawiła się na drzewie. Cud w Parczewie? [WIDEO]

Wojciech Kozicki
17.05.2023  12:21
Matka Boska na drzewie! Objawienie w Parczewie [WIDEO]
Matka Boska na drzewie! Objawienie w Parczewie [WIDEO] Fot: Twitter/Goorsky screen, Wojtek Laski/East News

Cud i objawienie w Polsce. Matka Boska ukazała się w Parczewie na drzewie. Katolicy gromadzą się wokół pnia na wspólnej modlitwie. Już dochodzi do sporów wśród wiernych, bo zdaniem niektórych, to jednak twarz Jezusa.

Objawienie maryjne w Polsce? W miejscowości Parczew Matka Boska miała ukazać się na pniu drzewa przy ulicy Spółdzielczej. Czy w województwie lubelskim naprawdę wydarzył się cud przypominający objawienia fatimskie?

Objawienie Matki Boskiej. Parczew jak Fatima?

Wierni gromadzą się wokół „cudownego drzewa”, by wspólnie się modlić i czytać Biblię. Niektórzy nie są jednak pewni, czy to rzeczywiście twarz Maryi. Zdaniem niektórych katolików może to być podobizna Jezusa Chrystusa. Wszyscy są jednak zgodni, że to „znak opatrzności bożej”.

Kościół nie odniósł się oficjalnie do wydarzeń w Parczewie. Lokalne media donoszą, że wierni gromadzą się tłumnie wokół Matki Boskiej na drzewie i dla nich na 100% jest to zjawisko nadprzyrodzone.

Cud w Parczewie? Modlą się do wizerunku Matki Boskiej na drzewie [WIDEO]

Cud papieski w Polsce... i awaria kanalizacji

Przypominamy, że niedawno w jednym z polskich miast wytrysnęła woda z pomnika papieża. Chociaż cud okazał się awarią kanalizacji, to lokalni sprzedawcy sporo zarobili sprzedając „uzdrawiającą wodę z papieża”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje