18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odpowiedziała na pytanie za milion

"Milionerzy" - znów padła główna wygrana w programie

Wojciech Kozicki
14.03.2019  21:43
Milionerzy - padło pytanie za milion. Katarzyna Kant-Wysocka znała odpowiedź
Milionerzy - padło pytanie za milion. Katarzyna Kant-Wysocka znała odpowiedź Fot: TVN Player

„Milionerzy”. Polska edycja ma kolejnego milionera. Katarzyna Kant-Wysocka odpowiedziała na pytanie za milion. Kim jest zwyciężczyni i jak wyglądał ostatni odcinek show?

Pani Kasia od początku programu szła jak burza, na większość pytań odpowiadając niemal bez zastanowienia. A gdy przyszło jej się zmierzyć z pytaniem za milion, nie była do końca pewna odpowiedzi, ale zaryzykowała. I to się opłaciło - w imponującym stylu dołączyła do elitarnego grona polskich milionerów.

Pytanie za milion - jak brzmiało?

Uczestniczka programu musiała odpowiedzieć na pytanie, co nie jest różańcową tajemnicą chwalebną. Do wyboru miała następujące odpowiedzi:

  • wniebowzięcie Matki Boskiej
  • zmartwychwstanie Jezusa
  • śmierć Jezusa na krzyżu
  • zesłanie Ducha Świętego

Poprawna odpowiedź to "śmierć Jezusa na Krzyżu". Autorka bloga dobrzewychowana.pl - to jedno z głównych zajęć Katarzyny Kant-Wysockiej - odpowiedziała prawidłowo i Hubert Urbański musiał wypisać czek na milion złotych. Kiedyś otrzymali go już Maria Romanek i Krzysztof Wójcik.

Pani Katarzynie gratulujemy! I życzymy, żeby jak najszybciej zrealizowała swoje marzenie, o którym mówiła podczas programu: to kupno apartamentu w Trójmieście z widokiem na zatokę.