18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tragiczna śmierć

Samolot runął na las. Maszyna cała w płomieniach

22.08.2019  07:58
Wypadek samolotu pod Mińskiem mazowieckim. Maszyna stanęła w płomieniach
Wypadek samolotu pod Mińskiem mazowieckim. Maszyna stanęła w płomieniach Fot: Marcin Jurkiewicz/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragicznego wypadku doszło w środę wieczorem w miejscowości Nowe Zalesie pod Mińskiem Mazowieckim. Mały samolot rozbił się o ziemię i stanął w płomieniach.

Był cały w płomieniach - mówią strażacy o samolocie, który w środę runął na ziemię w okolicach Mińska Mazowieckiego. Do tragicznego wypadku doszło na wysokości miejscowości Nowe Zalesie około godziny 19.

Niestety, pilot awionetki nie miał szans na przeżycie. Gdy tylko maszyna uderzyła o ziemię, zapaliła się. Mężczyzna zginął na miejscu. Z jego samolotu pozostał jedynie wrak.

Nie żyje 49-letni mężczyzna, który był pilotem. Z naszych informacji wynika, że w awionetce znajdowała się jedna osoba

– powiedziała podinsp. Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji.

Śledztwo w toku

Z ogniem walczyło aż 5 zastępów straży pożarnej. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że do wypadku doszło na terenie zalesionym. Na szczęście pożar udało się stłumić i nie objął swoim zasięgiem lasu i okolicznych pól.

Na miejsce, poza strażą pożarną, przybyła także policja i prokurator. Ponadto sprawą zajmie się Komisja Badań Wypadków Lotniczych - podaje TVN Warszawa.

Przeczytaj więcej
Komentarze