18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morderstwo 10-latki

Jakub A. zabił Kristinę z zazdrości. Policja zdradza: gwałtu nie było

17.06.2019  14:56
22-latek zamordował 10-letnią Kristinę z Mrowin. Był o nią zazdrosny
22-latek zamordował 10-letnią Kristinę z Mrowin. Był o nią zazdrosny Fot: Dolnośląska Policja

22-letni Jakub A. brutalnie zamordował 10-letną Kristinę z Mrowin. Mimo wcześniejszych podejrzeń, wiadomo już, że nie doszło do czynu pedofilnego, a mężczyzna zbrodni dokonał z zazdrości.

10-letnia Kristina w Mrowin została zamordowana w czwartek po południu. Gdy wracała ze szkoły, spotkała znajomego swojej mamy - 22-letniego Jakuba A.

Jak się okazuje, mieszkający we Wrocławiu (w domu razem z rodzicami) student szaleńczo zakochał się w matce dziewczynki - Agnieszce. Do tego stopnia, że stał się o nią zazdrosny. Mariusz Ciarka z KGP zapewnia jednak, że mama dziewczynki i oprawca nie byli parą. Informację tę potwierdza również informator TVP Info.

To był jej znajomy, znała go sama dziewczynka. Mężczyzna był zakochany w jej matce, zabiegał o jej względy i uważał, że matka poświęca mu mniej czasu niż swojemu dziecku - powiedział informator.

Zatrzymanie Jakuba B.

Kristina nie została zgwałcona

Jeszcze przed zatrzymaniem 22-latka, podejrzanym w sprawie był poszukiwany listem gończym pedofil z Piekar Śląskich  - Piotr Boszko. Jeden za świadków miał widzieć mężczyznę nieopodal miejsca zbrodni.

Szybko okazało się jednak, że zabójcą jest 22-letni znajomy mamy dziewczynki, a mimo wcześniejszych doniesień, do czynów pedofilnych nie doszło.

Jakub A. miał upozorować morderstwo na tle seksualnym, by odwrócić uwagę śledczych. Po wnikliwym śledztwie i ustaleniach biegłych okazało się, że do gwałtu nie doszło.

Mężczyzna upozorował miejsce zbrodni i dokonanie samego zabójstwa, by wyglądało, jakby miał go dokonać pedofil. Faktycznie dziewczynka nie została zgwałcona - podaje TVP Info.

22-letni Jakub A. został zatrzymany w niedzielę w domu we wrocławskich Partynicach. W nocy z niedzieli na poniedziałek, w czasie 5-godzinnego przesłuchania, przyznał się do winy. Usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Przeczytaj więcej
Komentarze