18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworność

Sąsiedzi o mordercy 10-letniej Kristiny. "To był miły chłopak"

18.06.2019  11:02
Sąsiedzi o mordercy 10-letniej Kristiny. "To był miły chłopak"
Sąsiedzi o mordercy 10-letniej Kristiny. "To był miły chłopak" Fot: Piotr Molecki/East News

Morderstwo 10-letniej Kristiny wstrząsnęło całą Polską w posadach. Nie ma osoby, której nie porusza ta sprawa. Na jaw wyszły nowe fakty nt. kata dziewczynki.

Na jaw wyszły nowe fakty nt. 22-letniego Jakuba A., który z zimną krwią zamordował 10-letnią Kristinę i upozorował motyw seksualny. Pojawiają się w jego sprawie różne informacje. Chwilę temu media obiegła m.in. wieść, że może on uniknąć więzienia.

Wszystko wskazuje na to, że oprawca jednak zostanie ukarany. Mężczyzna, który zamordował dziewczynkę prawdopodobnie dlatego, że był o nią zazdrosny i chciał tworzyć związek z jej matką, był z tą rodziną bardzo blisko.

Na jaw wyszło, że matka dziewczynki ufała temu człowiekowi. Okazuje się, że nie raz odbierał on Kristinę ze szkoły. Dziewczynka otwarcie go nie lubiła - widać wyczuwała, że może być on niebezpieczny.

Fakty o 22-letnim mordercy

Podobno mężczyzna przebywał często w domu zmordowanej i pozostawał w bliskich relacjach z jej matką. Ta jednak znajomym przedstawiała Jakuba A. jako swojego kuzyna. Być może wstydziła się i obawiała, że mała miejscowość nie zaakceptuje pary z tak dużą różnicą wieku. 

To nie jest tak, że ktoś pod wpływem emocji, chwili dopuścił się tej zbrodni, przestępstwa, czy z jakiegoś zbrodniczego popędu, tylko to było na zimno wykalkulowane i zaplanowane morderstwo, ze wszystkimi szczegółami, w detalach, bez jakiegoś cienia skrupułów i wątpliwości – mówił o tej zbrodni Zbigniew Ziobro, kiedy było już po sekcji zwłok dziewczynki. 

Sąsiedzi 22-latka zdradzają, że pochodził on z dobrze sytuowanej rodziny. Jego dziadkowie byli lekarzami i często wyjeżdżali na zagraniczne misje. Wszyscy wspominają go jako ułożonego i miłego chłopaka. Na temat Jakuba A. wypowiedział się zaś znany kryminolog prof. Brunon Hołyst.  

To zwyrodnialec. Dokonał zabójstwa z wyjątkową brutalnością. Jest to niewątpliwie psychopata, a krótko możemy powiedzieć, że nieodwzajemniona miłość doprowadziła do okrutnej zbrodni - twierdzi prof. Hołyst.

Z nim trudno się nie zgodzić. 

Przeczytaj więcej
Komentarze