18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kim był trzeci pasażer?

Na motorówce Woźniaka-Staraka były 3 osoby? Nowe fakty w sprawie

24.08.2019  13:13
Na motorówce Woźniaka-Staraka były 3 osoby? Nowe fakty w sprawie
Na motorówce Woźniaka-Staraka były 3 osoby? Nowe fakty w sprawie Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka jest dla wszystkich wielkim ciosem. Jednocześnie jej tajemnicze okoliczności budzą coraz więcej teorii. Do tej pory wiedzieliśmy, że na motorówce milionera znajdowała się 27-letnia kobieta. Podobno był z nimi jeszcze 3 pasażer. 

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka głęboko wstrząsnęła wszystkimi. Milioner został znaleziony martwy w jeziorze Kisajno, do którego wpadł podczas nocnego rejsu motorówką. Wraz z nim podróżowała tajemnicza 27-latka z Łodzi, a sam producent filmowy chwilę przed wypadkiem odprawił ochroniarzy, którzy teraz obwiniają się o to, że nie dopilnowali go należycie.

Sprawy nie komentuje rodzina Piotra Woźniaka-Staraka, w tym jego żona, gwiazda TVN Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka jest podobno w tak złym stanie psychicznym, że korzysta z pomocy psychologa. 

Tajemniczy 3 pasażer motorówki Woźniaka-Staraka

Wiadomo już, że aby ustalić konkretną przyczynę śmierci milionera, konieczna będzie sekcja zwłok. Jednakże już same okoliczności wypadku są co najmniej niecodzienne. Według relacji 27-latki, której udało się dopłynąć do brzegu, ona i Starak wypadli do jeziora po tym, jak motorówka gwałtownie skręciła. 

Dziś mediami wstrząsnęły nowe fakty w tej sprawie - podobno na motorówce z Woźniakiem-Starakiem i 27-latką z Łodzi, była jeszcze trzecia osoba. Donosi o tym Super Express.

Według gazety, Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia pasażerka nie znali się wcześniej. Kobieta pracowała jako kelnerka w restauracji, w której producent filmowy spożył swoją ostatnią kolację. Milioner zaproponował, że odwiezie ją motorówką do domu, kiedy ta miała już zamawiać taksówkę. To samo zaoferował podobno jeszcze jednemu mężczyźnie, który był jego znajomym.

Woźniak-Starak najpierw miał odwieźć motorówką owego przyjaciela, potem odprawić ochronę i udać się w dalszą drogę z 27-latką. Zapewnił ochroniarzy, że za chwilę wróci. Gdy tak się nie stało, rozpoczęły się poszukiwania, zakończone niestety najbardziej tragiczną wiadomością o śmierci 39-latka.

Tajemniczy 3 pasażer nieszczęsnej motorówki nie komentuje sprawy. Nie znana jest również jego tożsamość.

logo Tu się dzieje