18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nastolatka w słuchawkach kontra tramwaj. Szokujące WIDEO trafiło do sieci

Redakcja
21.12.2018  14:04
Tramwaj w Poznaniu o mało nie zabił dziewczyny, prawie wydarzył się wypadek. Wszystko przez słuchawki na uszach. Wideo z incydentu trafiło do sieci
Tramwaj w Poznaniu o mało nie zabił dziewczyny, prawie wydarzył się wypadek. Wszystko przez słuchawki na uszach. Wideo z incydentu trafiło do sieci Fot: Youtube.com/MrKubalec

Nastolatka kontra tramwaj. Motorniczy ledwo wyhamował, a dziewczyna nie zginęła. Nawet jednak nie zauważyła, że mogło dojść do wypadku. Incydent rozegrał się w Poznaniu (skrzyżowanie Aleje Solidarności/Rylejewa).

W sieci pojawiło się szokujące wideo, które opublikował motorniczy. Widać na nim jak nastolatka w słuchawkach na uszach bez rozejrzenia się weszła na przejście na czerwonym świetle. Nie słyszała, że nadjeżdżał tramwaj. Nie pomogły nawet sygnały dźwiękowe.

Musiałem hamować wszystkim dostępnymi hamulcami, włącznie z szynowymi, żeby jej nie potrącić – napisał motorniczy pod opublikowanym filmem. (youtube.com/MrKubalec)

Mogło skończyć się tragicznie jak w Rosji. W lipcu 2018 roku dziewczyna z Moskwy przechodziła przez tory tramwajowe w słuchawkach na uszach. Została potrącona przez rozpędzony tramwaj i przeleciała kilka metrów. Makabryczne wideo z wypadku trafiło do sieci.

ZOBACZ TEŻ: Kontrowersyjny polski tramwaj. Jeździł z wielką kur*ą na wagonie

Tramwaj prawie potrącił dziewczynę. Miała słuchawki na uszach:

Przeczytaj więcej
Komentarze