18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polacy nie wybaczyli jej aborcji

Przybysz świętuje dzień matki. "Mieszkanie nie jest za małe?"

28.05.2019  10:58
Natalia Przybysz pochwaliła się, że dokonała aborcji, a teraz chwali się dzieckiem
Natalia Przybysz pochwaliła się, że dokonała aborcji, a teraz chwali się dzieckiem Fot: Artur Szczepanski/REPORTER

Natalia Przybysz znana jest z tego, że kilka lat temu dokonała aborcji bo „mieszkanie było za małe”. W tym roku znowu wywołała burzę w internecie, gdy świętowała dzień matki na Instagramie. Internauci nie mają dla niej litości.

Wokalistka Natalia Przybysz, niegdyś działająca w Sistars, szokuje na Instagramie. Opublikowała swoje zdjęcie z dzieckiem i napisała, że „bycie mamą uczy tak wiele”. Nie trzeba być jasnowidzem Jackowskim, by przewidzieć reakcję internautów...

Przybysz - aborcja, małe mieszkanie i nagroda

Polacy nadal pamiętają kontrowersyjny wywiad, którego Przybysz udzieliła „Wysokim Obcaasom”. Wyznała wtedy, że dokonała aborcji na Słowacji, bo „miała za małe mieszkanie”. Rozpoczął się lincz w mediach społecznościowych, jej koncerty były bojkotowane. Mimo tego wspomniany magazyn przyznał jej nagrodę Superbohaterki.

To nie jest nagroda za aborcyjny coming out. Kapituła przyznaje jej tytuł Superbohaterki za odwagę szczerego wyznania - w czasach postprawdy, propagandy i opresji kobiet. Za to, że pokazała, że jest wiele doświadczeń, które budują nas jako kobiety – ale jednym z najważniejszych jest umiejętność mówienia nie – uzasadniały „Wysokie Obcasy”.

Natalia Przybysz i dziecko

W 2019 roku zdjęcie Przybysz z dzieckiem nadal oburza Polaków. Komentarze są bezlitosne, chociaż nie brakuje „podziękowań za odwagę”.

Zobacz także

Tym razem dziecko zmieściło się do mieszkania? – pyta angelek1 pod postem.

Dzieci miały szczęście, że wizja życia mamusi była sprzyjająca – pisze beata2755.

Urodzić się w rodzinie, w której istnieje 25% szans, że zostaniesz zabity to wyczyn. Gratulacje – skomentował isaymooomoo.

Aborcja to normalny zabieg. Dajcie dziewczynie spokój, to nie wasza sprawa – apeluje liz_1986uk.

Ona jest morderczynią – uważa wojująca_z_garnkami.

Zobacz także
przybysz instagram
Przeczytaj więcej
Komentarze