18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne

Nauczycielka zmarła podczas wycieczki. Przyczyna śmierci wywołała panikę

22.05.2019  14:26
Nauczycielka zmarła podczas wycieczki. Przyczyna śmierci wywołała panikę
Nauczycielka zmarła podczas wycieczki. Przyczyna śmierci wywołała panikę Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Nauczycielka zmarła podczas wycieczki szkolnej. Kiedy na jaw wyszło, co było przyczyną śmierci - wszyscy wpadli w panikę. Reagować trzeba było natychmiast.

Kiedy na wycieczce szkolnej, która miała dzieciom przynieść same miłe wspomnienia, zmarła nauczycielka - wybuchła panika. Gdy na jaw wyszło, co było przyczyną śmierci 58-letniej pedagog, zbiorowy strach jedynie się wzmógł.

Nauczycielka zmarła podczas wycieczki szkolnej

58-letnia nauczycielka ze szkoły podstawowej w Skierbieszowie zmarła podczas wycieczki do Zakopanego. Kiedy poczuła się gorzej podczas opieki nad uczniami - natychmiast została przewieziona do szpitala. Okazało się, że kobieta miała sepsę i niestety nie udało się jej uratować. Zareagowano natychmiast - 300 osób, które miały z nią styczność - dostało antybiotyki. Wśród profilaktycznie leczonych osób 200 to uczniowie szkoły.

Wieść o tym, że nauczycielka umarła na sepsę, wywołała skrajną panikę głównie wśród rodziców uczestników wyjazdu. Następnego dnia młodzież nie poszła do szkoły.

Podczas spotkania pracowników sanepidu i nauczycieli ze szkoły, w której zatrudniona była nauczycielka, zapewniono, że nikomu już nie powinno grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Sytuacja, choć wyjątkowo dramatyczna - najwyraźniej została opanowana.