18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne wieści

Nie żyje znany dziennikarz radiowy. Odszedł w bardzo młodym wieku

27.01.2023  09:16
Nie żyje Adam Barański
Nie żyje Adam Barański Fot: Kamila Aftanska/Shutterstock

W wieku 44 lat zmarł Adam Barański, dziennikarz radia i telewizji, długo związany z Radiem Wrocław.

Nie żyje Adam Barański. Dziennikarz Radia Wrocław, a wcześniej Radia RAM, Gazety Wyborczej, Radia Opole i TVP3 Opole zmarł w wieku 44 lat. O śmierci dziennikarza, która nastąpiła 24 stycznia, poinformowało Radio Wrocław. Adam Barański pracował w tej radiostacji w latach 2011-2019. Był wydawcą i prezenterem, przygotowywał i przedstawiał serwisy informacyjne.

Nie żyje Adam Barański

Adam Barański zmarł 24 stycznia w wieku 44 lat. Studiował na Uniwersytecie Wrocławskim i na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Brzegu.

Pogrzeb Adama Barańskiego odbędzie się w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 12 na cmentarzu komunalnym w Brzegu, który jest rodzinnym miastem dziennikarza.

Prezentera wspomina dziennikarka serwisu NaTemat.pl Dorota Kuźnik.

Jako początkujący radiowiec całe godziny spędzałam na montażu, który niegdyś możliwy był wyłącznie w redakcji. Adam pracował wówczas na nocki, podczas których czytał wiadomości. Zawsze można było liczyć na pomoc z jego strony i ciepłe słowo, którym potrafił wesprzeć podczas trudnych początków. Niewątpliwie był osobą, którą kojarzyli absolutnie wszyscy, między innymi z oryginalnego stylu i zawsze promiennego uśmiechu

- czytamy na stronie NaTemat.pl

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także