18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia w Przewodowie

NIEOFICJALNIE: Rosyjskie rakiety spadły na Polskę! Dwie osoby nie żyją

15.11.2022  19:10
Rosyjskie rakiety spadły na teren Polski
Rosyjskie rakiety spadły na teren Polski Fot: AFP PHOTO / POLISH POLICE

Według nieoficjalnych doniesień, na teren Polski spadły rosyjskie rakiety. W wyniku ataku zmarły dwie osoby. Na miejscu jest wojsko i policja.

Niezależni blogerzy podają na Twitterze informację, że na teren Polski spadły rosyjskie rakiety. Sytuacja jest niezwykle poważna – w wyniku ataków przy polsko-ukraińskiej granicy zmarły dwie osoby. Informację nieoficjalnie podaje także portal Radia ZET.

Dwie zbłąkane rakiety uderzyły w suszarnie zboża w miejscowości Przewodów. Zginęły dwie osoby. Nieoficjalnie podawana jest także informacja o poderwaniu z lotniska pod Tomaszowem Lubelskim samolotów wojskowych. Premier zwołał w trybie pilnym zebranie Komitetu ds. Obrony. Sytuacja jest rozwojowa.

NOWE INFORMACJE: Urzędnik amerykańskiego wywiadu w rozmowie z agencją Associated Press potwierdził zdarzenie - rosyjskie rakiety spadły na teren Polski.

"Przestępczy reżim rosyjski wystrzelił rakiety, które wycelowane są nie tylko w ukraińskich cywilów, ale także wylądowały na terytorium NATO w Polsce. Łotwa w pełni popiera polskich przyjaciół i potępia tę zbrodnię", napisał na Twitterze Artis Pabriks, wicepremier i minister obrony Łotwy.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także