18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to nie są dobre wieści

Kolejne, przerażające doniesienia o Staraku. Znaleźli nie tylko włosy

20.08.2019  16:11
Kolejne, przerażające doniesienia o Staraku. Znaleźli nie tylko włosy
Kolejne, przerażające doniesienia o Staraku. Znaleźli nie tylko włosy Fot: AGENCJA SE/East News

Jak podaje "Kurier Olsztyński", w śrubie motorówki Piotra Woźniaka-Staraka śledczy znaleźli nie tylko włosy, ale też część garderoby. Kolejny dowód w sprawie miał pływać w wodzie.

To już trzecia doba poszukiwań zaginionego miliardera, Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy w środku nocy wybrał się na przejażdżkę motorówką z 27-letnią kelnerką. W czasie wycieczki oboje wpadli do wody, kobieta dopłynęła na brzeg, mężczyzna przepadł bez wieści.

Niepokojące doniesienia

We wtorek do mediów trafiły przerażające informacje w sprawie. W czasie zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań, odnaleziono podobno włosy w śrubie motorówki. "Twój Kurier Olsztyński" donosi, że poza nimi, w mechanizm wplątane były też szczątki męskiej koszuli.

Ponadto już w niedzielę służby odnaleźć miały pływającą w wodzie, męską koszulę. Czy zebrane materiały należały do Piotra Woźniaka-Staraka? Jeśli tak, może to oznaczać najczarniejszy scenariusz - po wpadnięciu do wody mężczyzna dostał się pod śrubę pracującą z ogromną siłą.

27-latka i wielka kłótnia

Z relacji Kuriera Olsztyńskiego dowiadujemy się, o nieprzyjemnościach z 27-letnią towarzyszką Piotra Woźniaka-Staraka. Poza szczegółami z jej życia, na jaw wychodzi potencjalnie wazna informacja.

Informator serwisu twierdzi, że w domu Staraków doszło do wielkiej kłótni. Jej powodem miała być właśnie 27-latka. W jej stronę posypała się seria nieprzyjemnych epitetów. Po tym zdarzeniu Piotr Woźniak Starak wybrał się z kobietą na łódkę. Gdzie była jego żona Agnieszka Woźniak-Starak?

Przeczytaj więcej
Komentarze