18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oferta słodka jak baklawa?

Nowe linie lotnicze. Polacy przelecą się z Turkiem za grosze!

Wojciech Kozicki
17.04.2023  16:41
Nowe tanie linie lotnicze w Polsce. Loty do Turcji będą hitem?
Nowe tanie linie lotnicze w Polsce. Loty do Turcji będą hitem? Fot: Wojtek Laski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Nowe tanie linie lotnicze w Polsce. Tanie bilety do Turcji zaoferuje Polakom turecki przewoźnik Pegasus Airlines. Polacy będą bili się o przecenione bilety lotnicze jak o karpia w markecie?

Tanie linie lotnicze Pegasus Airlines wkrótce w Polsce. Bezpośrednie loty Warszawa-Ankara już możnarezerwować u przewoźnika. Będzie to najpopularniejsza destynacja polskich turystów? Pierwszy lot odbędzie się 4 czerwca. To może być podróżniczy hit, bo przecież w zeszłym roku Turcję odwiedziło ponad 1,1 mln polskich turystów. 

O wejściu Pegasus Airlines do naszego kraju mówiło się już od lat, jednak zwykle w kontekście lotniska w Modlinie czy Łodzi. Teraz wszystko wskazuje na to, że turecka linia już niedługo wystartuje z Lotniska Chopina w Warszawie  - pisze Radio ZET cytując Fry4free.pl.

Nowe tanie litnie lotnicze. Polacy kupują bilety do Turcji

Jak wynika z systemu rezerwacyjnego, loty Warszawa-Ankara będą odbywały się raz w tygodniu. Wylot z Ankary zaplanowano na godz. 10.15, a lądowanie na Lotnisku Chopina o 12.05. Samoloty z Warszawy będą z kolei startować o 13.05 i lądować w Turcji o 16.40 lokalnego czasu. Połączenia będą sezonowe, a ostatni lot już zaplanowano na 22 października.

Cena biletu lotniczego do Ankary zaczyna się od 630 zł. Czy Polacy skuszą się na tanie bilety do Turcji i będą tam latać masowo ze stambulskim Pegasus Airlines? Przewoźnik oferuje loty międzynarodowe do Europy, Azji i Afryki Północnej, więc być może w przyszłości zaoferuje takie podróże Polakom z Warszawy.

To nie jedyna bezpośrednia trasa, która połączy Polskę z Turcją. Niedawno informowaliśmy, że już od 1 maja Turkish Airlines uruchomi połączenie na trasie Kraków-Stambuł. Loty będą realizowane 3 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki – informuje Radio ZET.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

 Źródło: Radio ZET

logo Tu się dzieje