18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja zatrzymała czterech uczniów. Robili bomby, planowali zamach

Redakcja
25.01.2019  16:09
uczniowie planowali zamach robili bomby
uczniowie planowali zamach robili bomby Fot: Policja w Grrece

Czterech młodych mężczyzn w wieku od 16 do 20 lat zostało zatrzymanych przez policję. O ich planach zamachu terrorystycznego funkcjonariuszy poinformowała szkoła.

Uczniowie jednej ze szkół w stanie Nowy Jork przestraszyli się swoich kolegów, gdy usłyszeli, że planują zamach na społeczność muzułmańską w Islamberg w Delware Country w stanie Nowy Jork. Aby zapobiec ewentualnej masakrze, powiadomili o swoich podejrzeniach nauczycieli, a ci udali się na policję.

Funkcjonariusze zawiadomienie potraktowali poważnie i wkrótce zatrzymali trzech młodych mężczyzn. Do aresztu trafili 20-letni Brian Colaneri, 19-letni Vincent  Vetromile i 18-latek, Andrew Crystel. W raportu policji wynika, że w sprawę zamieszany był też 16-letni chłopiec, jednak ze względu na wiek, nie podano jego personaliów.

W czasie konferencji prasowej po zatrzymaniu młodzieńców, szef policji w Greece poinformował, że w wyniku przeszukań policjanci zabezpieczyli 23 sztuki broni i trzy ładunki wybuchowe.

ZOBACZ TEŻ:  70-letni emeryt pozorował ataki islamistów. Grozi mu 15 lat

Przeczytaj więcej
Komentarze