18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nowe informacje

Nożownik z Siedlec zatrzymany? Policja ma podejrzanego

01.04.2019  13:49
Nożownik z Siedlec zatrzymany
Nożownik z Siedlec zatrzymany Fot: YouTube

Mężczyzna podejrzany o atak na Wojciecha Kudelskiego, został zatrzymany przez policję - twierdzi Joachim Brudziński. Były prezydent Siedlec pozostaje w szpitalu.

W poniedziałek rano nieznany mężczyzna zaatakował byłego prezydenta Siedlec, a dziś radnego Sejmiku Wojewódzkiego Wojciecha Kudelskiego. Polityk trafił do szpitala i przeszedł operację. Jak informowali lekarze, rany zadane przez napastnika bezpośrednio zagrażały jego życiu.

Policja zatrzymała podejrzanego

Nożownik zbiegł z miejsca zdarzenia, a sprawą zajęła się policja i prokuratura. Prokurator Okręgowa Krystyna Gołąbek badała miejsce napaści, teraz okazuje się, że zatrzymano już męzczyznę, który najprawdopodobniej jej dokonał.

Funkcjonariusze @PolskaPolicja zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem wieloletniego prezydenta Siedlec, a dziś radnego @pisorgpl sejmiku województwa mazowieckiego Wojciecha Kudelskiego - napisał na Twitterze Joachim Brudziński.

Przeczytaj więcej
Komentarze